Transexuál z Bez servítky: Zarába si sexom na inzerát! | Topky.sk

Utorok, 24. september 2019. Meniny má Ľuboš, Ľubor, zajtra Vladislav.

Transexuál z Bez servítky: Zarába si sexom na inzerát!

Andrea sa ponúka na internete.
Andrea sa ponúka na internete.
15.02.2012 00:01

BRATISLAVA - Výhru potrebuje ako soľ! Andrea Horváthová (29), ktorá sa narodila ako Igor, sa opäť ocitla v relácii Bez servítky. Markíza totiž dala šancu tým, čo v starších dieloch neuspeli. Transexuál netají, že má dlhy a nevie si nájsť prácu. Topky.sk zistili, že svoju situáciu rieši predajom sexuálnych služieb na internete!


Znovu bojuje o výhru! Andrea už pri svojej prvej účasti v Bez servítky bola riadne sklamaná tým, že od Markízy nezískala cenu 1000 eur. Peniaze by sa jej totiž naozaj zišli. Sama priznáva, že má na konte dlhy a nemá žiadnu stabilnú prácu. Navyše býva na neslávnom bratislavskom sídlisku zvanom Pentagon, ktoré charakterizujú vykopnuté dvere, hory odpadkov a použité striekačky.

V programe o varení však môže vyhrať len jeden, a tak Andrea rieši svoju situáciu aj inak. Na stránke, kde ľudia poskytujú svoje sexuálne služby a eskort servis, totiž visí aj jej profil. „Som 29-ročná sexi transexuálka - shemale. Neoľutuješ,” láka potenciálnych zákazníkov. Otázne je, či by po prípadnom víťazstve a získaní finančnej prémie tento spôsob zárobku opustila... Ako totiž prezradila, do relácie sa išla zviditeľniť a nie predvádzať kuchárske umenie.

Sledujete tohtotýždňové špeciálne vydanie relácie Bez servítky?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 3548Galéria

Andrea sa ponúka na Andrea, ktorá sa narodila Inzerát na internete.

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Tv Markíza, internet

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články