Toto na Plese nevyšlo: Gýčová Studenková, Banášovej vetrovka! | Topky.sk

°C

Pondelok, 18. november 2019. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Toto na Plese nevyšlo: Gýčová Studenková, Banášovej vetrovka!

Studenková bola gýčová, Banášová si obliekla neforemnú vetrovku a spolu s Heringhovou si museli kvôli dažďu vykasať šaty.
Studenková bola gýčová, Banášová si obliekla neforemnú vetrovku a spolu s Heringhovou si museli kvôli dažďu vykasať šaty.
09.01.2012 13:30

BRATISLAVA - Nie všetko bolo tip-top! Ples v opere je najhonosnejšou akciou, ktorá sa na Slovensku koná. Vždy ho však okorení nejaký malý prešľap alebo nepríjemnosť. Tentoraz toho malo najviac na rováši upršané počasie. To spôsobilo problémy napríklad Andrei Heringhovej (31). Herečka Zdena Studenková (57) zasa negatívne prekvapila svojím "kolotočiarskym" imidžom. Dokonca ani Adela Banášová (31) príliš nezapôsobila!


Toto na Plese nevyšlo:

Andrea Heringhová, expartnerka Borisa Kollára

Za nedôstojný príchod mohol dážď. Plesová róba musí podľa pravidiel zakryť minimálne kolená svojej nositeľky. Nepriaznivé počasie však spôsobilo, že bývalá playmate si snehobiele šaty radšej zdvihla a odhalila tak svoje nohy.

Toto na Plese nevyšlo:

Iveta Černá, manželka herca Vlada černého

Aj jej narobil dážď nepríjemnosti. Ples je honosná akcia a podľa toho sa naň pani Černá aj obliekla. Bohužiaľ, upršané počasie spôsobilo, že vyzerala, akoby kráčala po červenom koberci celá zablatená.

Toto na Plese nevyšlo:

Eva Dzurindová, manželka politika Mikuláša Dzurindu

Drobný prešľap! Podľa pravidiel obliekania sa je nevhodné, ak si dáma oblečie do topánok s otvorenou špičkou pančušky.  Nabudúce by si mala dať polovička bývalého premiéra väčší pozor.

Toto na Plese nevyšlo:

Adela Banášová, moderátorka

Krok vedľa! Na plesové šaty patrí kabát, kožuch alebo nejaká pelerína. Neforemná vetrovka pokrčeného vzhľadu nepôsobí práve reprezentatívne.

Toto na Plese nevyšlo:

Zdena Studenková, herečka

Minulý rok silonky v sandáloch, tentoraz zvláštny výber róby a divoké líčenie. Decentnosť herečka nechala doma, volány a obrovská mašľa pôsobia gýčovo. Farba róby v kombinácii s blond vlasmi zas evokuje populárnu kreslenú Šmoulinku. Alebo sa herečke zapáčil film Avatar?!

Toto na Plese nevyšlo:
Tento pán pri svojej partnerke príliš reprezentatívne nevyzerá. Žuvačka v ústach a bunda športového vzhľadu na červený koberec jednoducho nepatria.

Ako hodnotia plesové róby odborníci?

Najkrajšie účesy Plesu v opere:

Pokazil by vám dážď plesovú náladu?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 3590Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická
FOTO: Ján Zemiar, Orange

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články