10 najväčších trapasov celebrít na našich plesoch: Toto radšej neskúšajte! | Topky.sk

Pondelok, 22. apríl 2019. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

10 najväčších trapasov celebrít na našich plesoch: Toto radšej neskúšajte!

Na plese sa nepredviedli príliš dobre Adela Banášová, Veronika Žilková či Roman Donoval.
Na plese sa nepredviedli príliš dobre Adela Banášová, Veronika Žilková či Roman Donoval.
12.01.2013 07:00

BRATISLAVA - Čoskoro to vypukne! Plesovú sezónu na Slovensku dnes už tradične odštartuje podujatie v historickej budove Slovenského národného divadla. Tentoraz pôjde už o 13. ročník a je otázkou, či toto číslo prinesie zúčastneným šťastie alebo to bude naopak. Ak nechcú prítomní hostia spomínať na pompéznu udalosť so zahanbením, určite by sa mali vyvarovať rôznych druhov faux pas. A rozhodne by si nemali brať príklad z týchto desiatich trapasov.


Ples je pre každého veľkou udalosťou, na ktorú sa náležite pripravuje. Existujú samozrejme aj pravidlá, čo je na takéto podujatie vhodné a čo nie. Občas sa však stane, že niektorému z prítomných hostí sa stane prešľap. A naše známe tváre nie sú výnimkou. Pozrite si 10 najväčších trapasov z rôznych prominentných plesov.

10 najväčších trapasov celebrít

Roman Donoval, podnikateľ

Banskobystričan sa preslávil v roku 2011. Cestou po červenom koberci si totiž uvedomil, že má v ústach žuvačku. A tak ju okamžite, priamo pred kamerou, vypľul. Za prešľap sa neskôr ospravedlnil.

10 najväčších trapasov celebrít
Zdroj: Peter Frolo

Suzie Hroncová, speváčka

Mladá blondínka si zrejme v roku 2009 nenaštudovala protokol. Na takúto udalosť totiž patrí róba, kolená nesmú byť odhalené. Zahanbená speváčka sa potom z plesu vytratila ešte pred jeho koncom.

10 najväčších trapasov celebrít

Lisa Stansfield, speváčka

Umelkyňa si v roku 2004 vôbec neuvedomila honosnosť akcie a pred hostí sa postavila v rifliach. Postarala sa tak azda o najväčší prešľap v histórii, čo sa oblečenia týka.

10 najväčších trapasov celebrít

Adela Banášová, moderátorka

Blondínka sa na minuloročný ples vystrojila tak, ako sa patrí. Jej príchod však príliš reprezentatívny nebol. Namiesto elegantného kabátu totiž na sebe mala vetrovku pokrčeného vzhľadu, čo s protokolom vôbec nekorešponduje.

10 najväčších trapasov celebrít

Petra Marko, podnikateľka

Tmavovláska sa na červenom koberci v roku 2011 takmer predviedla s odhalenými prsiami. Obliekla si totiž doslova neposlušné šaty. Tie jej pri chôdzi skĺzli nebezpečne nízko.

10 najväčších trapasov celebrít

Veronika Žilková, herečka

Naši českí susedia tak ľahko nezabudnú na nechcený trapas známej herečky. Veronika sa v roku 2011 pri tanci pošmykla a spadla na zem. Zosypala sa priamo pred zrakom váženého hosťa, a to kambodžskej princeznej.

10 najväčších trapasov celebrít

Zdena Studenková, herečka

Známa umelkyňa viackrát porušila nepísané pravidlo, že na Ples v opere patrí elegancia, nie gýč. Pri herečke boli ľudia dovtedy zvyknutí na celkom dobrý vkus.

10 najväčších trapasov celebrít

Erika Barkolová, moderátorka

Pri plesovej róbe sa s odhaleným dekoltom počíta. Blondínka však minulý rok trochu prestrelila a vyzeralo to, že šaty sa jej na objemných vnadách ani neudržia. Prílišná vyzývavosť tiež na ples nepatrí.

10 najväčších trapasov celebrít

Justin Topoľský, moderátor

Vzory na pánskom plesovom oblečení sú krokom vedľa. Povolený je akurát prúžok v hrúbke vlasu, teda úplne jemný. Doďaleka kričiaci vzor protokol nespĺňa.

10 najväčších trapasov celebrít

Erika Judínyová, moderátorka

Blondínkin trapas fotograficky zaznamenaný nie je, no Erika ho priznala. V roku 2008 jej na šatách povolil zips a ona zrazu stála v hale s úplne odhaleným chrbtom. Dokonca jej vykúkali aj nohavičky. V zákulisí jej museli róbu zašiť.

Prečítajte si: Hviezda Plesu v opere Sharleen Spiteri má na háku: Netancujem a róby neriešim!


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: archív

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články