Eurovoľby sa nezaobišli bez komplikácií: Záchranári zasahovali po celom Slovensku | Topky.sk

°C

Sobota, 14. december 2019. Meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.

Eurovoľby sa nezaobišli bez komplikácií: Záchranári zasahovali po celom Slovensku

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
26.05.2019 10:30

BRATISLAVA - Záchranári ošetrili v sobotu počas volieb do Európskeho parlamentu päť členov volebných komisií. Operačné stredisko ZZS SR ale vyslalo posádku aj k žene, ktorá spadla pred volebnou miestnosťou v okrese Trstená.


Ako informovala hovorkyňa Operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby SR (ZZS SR) Alena Krčová, v okrese Snina posádka ZZS zasahovala pri mužovi s akútnymi bolesťami brucha a previezla ho do nemocnice. Dvaja členovia volebných komisií v okresoch Komárno a Košice potrebovali ošetrenie po epileptickom záchvate.

V okrese Michalovce skolabovala členka volebnej komisie a pri páde utrpela vážny úraz hlavy. Zásah záchranárov si vyžiadal aj zdravotný stav členky volebnej komisie v okrese Levice s náhlou nevoľnosťou a závratmi, ktoré ju postihli po uzavretí volebných miestností pri sčítavaní hlasov.

Všetci pacienti boli prevezení do nemocničných zariadení. Okrem pomoci pre členov volebných komisií vyslalo Operačné stredisko ZZS SR posádku aj k žene, ktorá spadla pred volebnou miestnosťou v okrese Trstená a po ošetrení ju previezli do nemocnice s vážnym úrazom dolnej končatiny.


Nástroje k článku


ZDROJ: SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články