Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

Moderátorka Televíznych novín: Sexi v pánskom magazíne... Aha, aké telo skrýva pod šatami!

Mária Chreneková Pietrová
Mária Chreneková Pietrová
Zdroj: Tv Markíza
15.04.2021 00:01

BRATISLAVA - Mária Chreneková Pietrová sa v televíznej brandži pohybuje už od skončenia vysokej školy. Aktuálne je moderátorkou hlavnej spravodajskej relácie televízie Markíza a dáva si pozor na svoju verejnú prezentáciu. Kedysi sa však objavila aj v pánskom magazíne...


Mária Chreneková Pietrová sa narodila 15. apríla 1984 v rodine režiséra Miloša Pietra - bol to jej starý otec. Vybrala sa podobnou cestou a vyštudovala filmovú produkciu a manažment na VŠMU v Bratislave. Nakoniec sa však uplatnila pred kamerami ako moderátorka. 

Po vysokej škole moderovala hudobnú televíziu na obrazovkách Markízy, potom prešla do RTVS. Tam sa predviedla v reláciách Extra a Môj najmilší hit. Neskôr sa prepracovala k športovému spravodajstvu. 

V roku 2012 sa vrátila do Markízy, kde jej zverili Nočné Televízne Noviny. Rok po jej nástupe ich však v Záhorskej Bystrici zrušili a pre Máriu to znamenalo postup na miesto v hlavnej spravodajskej relácii, kde sa najčastejšie objavuje po boku Jara Zápalu. 

Moderátorka Televíznych novín: Sexi

V rovnakom čase sa udiali aj zmeny v jej osobnom živote. Po viac ako štyroch rokoch vzťahu sa vydala za Tomáša Chreneka mladšieho, syna oceliarskeho magnáta, ktorý v Českej republike patrí k najbohatším podnikateľom. V rebríčku najbohatších Čechov mu podľa magazínu Forbes v roku 2020 patrilo 17. miesto. 

Moderátorka Televíznych novín: Sexi

V spojitosti s prácou moderátorky a vzťahom so synom boháča si Mária vždy svoje súkromie strážila a verejne sa prezentovala nanajvýš decentne. V minulosti sa však nechala nahovoriť na fotenie pre pánsky magazín Brejk. Síce sa nevyzliekla donaha, ale poodhalila, aké telo skrýva pod spravodajskými kostýmami. 

Moderátorka Televíznych novín: Sexi
Zdroj: Brejk

Moderátorka Televíznych novín: Sexi
Zdroj: Brejk

 


Galéria

Mária Chreneková Pietrová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články