°C

Piatok, 14. august 2020. Meniny má Mojmír, zajtra Marcela.

Toto je fakt ona?! Slovenská speváčka na FOTO z minulosti

Zuzana Smatanová
Zuzana Smatanová
Zdroj: Instagram ZS
14.06.2019 00:01

BRATISLAVA - Staré zábery sú buď zdrojom nostalgie, zábavy, alebo nad nimi krútime hlavou. Dnešná oslávenkyňa Zuzana Smatanová (35) si pred dvomi týždňami v rámci Dňa detí zaspomínala na svoje detské časy. Spoznáte ju na snímke spred dlhých rokov?


Zuzana Smatanová sa narodila 14. júna 1984. Za strednú školu si vybrala tú s pedagogickým zameraním, no dôvodom nebola vysnívaná kariéra učiteľky. Lákali ju tam hudobné nástroje, na ktoré sa mohla naučiť hrať.

V roku 2003 vyhrala spevácku súťaž Coca-Cola Popstar, vďaka ktorej začala plávať vo vodách šoubiznisu. Svoje piesne si aj sama skladá. Šesťkrát vyhrala Zlatého slávika a bodovala aj v iných anketách popularity. 

Toto je fakt ona?!
Zdroj: Peter Frolo

Prvý album vydala v roku 2003, o dva roky neskôr ho nasledoval ďalší. Svoje prvé koncertné turné absolvovala v roku 2007. V tom istom roku vydala album s výlučne slovenskými textami, predtým spievala aj anglicky. Nasledovali ďalšie tri albumy, potom mala 7-ročnú pauzu. Posledný album vyšiel minulý rok. V roku 2019, keď speváčka oslavuje 35 rokov, o nej vyšla kniha. 

Toto je fakt ona?!
Zdroj: Instagram ZS

Dva týždne pred Zuzaninými narodeninami bol Deň detí a ona ho oslávila publikovaním záberu z detských čias. Niekto by možno ani neuhádol, že na fotografii je práve Zuzana. 

Toto je fakt ona?!
Zdroj: Instagram ZS


Galéria

Zuzana Smatanová Zuzana Smatanová Zuzana Smatanová Zuzana Smatanová ako 11-ročné Zuzana Smatanová Zuzana Smatanová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články