Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Celeste Buckingham randí s o 17 rokov starším: Takto to celé začalo!

Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
Zdroj: Jan Zemiar
03.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Speváčka Celeste Buckingham už niekoľko mesiacov randí s podnikateľom Alešom Mlátilíkom. Kým brunetka dnes oslavuje 24. narodeniny, jej vyvolený má už po štyridsiatke.


Celeste Buckingham sa narodila 3. mája 1995 vo Švajčiarsku. Jej rodina sa ale presťahovala na Slovensko a tesne pred 16. narodeninami sa prihlásila do druhej série Česko-Slovenskej SuperStar. 

Celeste Buckingham randí s

Po súťaži Celeste vydala svoj prvý album a okamžite sa stala hviezdou vďaka hitu Run, run, run. Odvtedy získala nominácie v MTV Europe Music Awards, ale stala sa už aj laureátkou Krištáľového krídla. 

V súkromí je aktuálne šťastná po boku podnikateľa Aleša Mlátilíka. Zoznámili sa v lete 2018 na charitatívnom festivale. „Ježiš, bola som ohromená jeho prítomnosťou. Nepôjdem radšej do detailov, ale ja som hneď vycítila, že je tam instantná chémia, čo sa týka konverzácie, debaty," priznala Topkám speváčka. „Očaroval ma, čo mne sa málokedy stane. Napriek tomu, že som už bola viackrát zamilovaná aj vo vzťahu zadaná, tak málokedy sa mi stane, že ma niekto tak na prvý pohľad takýmto spôsobom očaruje. A nielen svojím výzorom, ale aj svojou osobnosťou," dodala.

Celeste Buckingham randí s
Zdroj: Jan Zemiar


Galéria

Celeste Buckingham Celeste Buckingham sa zviditeľnila Celeste Buckingham a Aleš Celeste Buckingham s partnerom Celeste Buckingham Celeste Buckingham

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev, md

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články