°C

Nedeľa, 20. september 2020. Meniny má Ľuboslav, Ľuboslava, zajtra Matúš.

Prísna šéfka dr. Housa: Na týchto starých FOTO ju asi nespoznáte, aha!

Lisa Edelstein
Lisa Edelstein
Zdroj: nbc
21.05.2019 00:01

LOS ANGELES - Meno Lisa Edelstein Slovákom asi veľa nepovie, zato Lisa Cuddyová určite. Aspoň fanúšikom seriálu Dr. House. Prísna šéfka svojského lekára dnes oslavuje svoje 53. narodeniny a stále vyzerá skvelo. Spoznali by ste ju však aj na starých záberoch?


Lisa Edelstein je dramatička a herečka. Objavila sa vo filmoch ako Kňaz, rabín a blondínka, Tak dobre, ako sa len dá či Po čom ženy túžia. Vidieť ju mohli fanúšikovia seriálov Frasier, Pohotovosť alebo Ally McBealová. U nás je ale najznámejšia ako Lisa Cuddyová zo seriálu Dr. House. 

Prísna šéfka dr. Housa:
Zdroj: nbc

Hrala tam až sedem sezón. Skončila preto, lebo pred natáčaním ôsmej série jej navrhli zníženie platu. Niektorí herci nové podmienky akceptovali, Lisa nie. V seriáli pritom účinkovala od úplného začiatku. Od roku 2014 je Lisa vydatá za umelca Roberta Russela, ktorý sa pri maľovaní nevyhýba ani nahote. A zvečnil takto aj svoju milovanú ženu. 

Prísna šéfka dr. Housa:
Zdroj: Instagram LE

Lisa dnes oslavuje 53 rokov, ale stále vyzerá skvelo a mnohí by jej tento vek ani nehádali. Je pomerne aktívna aj na sociálnych sieťach, kde zverejňuje nielen aktuálne snímky, ale aj staršie zábery z mladosti. Pozrite si v GALÉRII, ako vyzerá dnes a aká bola kedysi»


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Instagram LE, NBC

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články