Minulosť herečky Brychtovej: Bola ryšavá a... Preboha, veď hrala v erotickom filme! | Topky.sk

Nedeľa, 20. október 2019. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Minulosť herečky Brychtovej: Bola ryšavá a... Preboha, veď hrala v erotickom filme!

Katarína Brychtová
Katarína Brychtová
Zdroj: Jan Zemiar
22.05.2019 00:01

BRATISLAVA - Herečka Katarína Brychtová (52) zostane navždy spätá s postavou Rachel, ktorú dabovala v seriáli Priatelia, a reláciou Pošta pre teba, ktorú dlhé roky moderovala. Na konte má niekoľko filmov, medzi ktorými vytŕča zahraničná erotická snímka. A pamätáte sa, že bola kedysi aj ryšavá?


Katarína Brychtová sa narodila 22. mája 1967. Vyštudovala VŠMU a pôsobila v niekoľkých slovenských divadlách. Najznámejšia je ako dabingová herečka – okrem Jennifer Aniston v Priateľoch prepožičala hlas napríklad Jennifer Love Hewitt v Stratených dušiach či Teri Hatcher v Zúfalých manželkách. Nadabovala tiež Kevinovu mamu v Sám doma. 

Ako moderátorka je spätá najmä s programom Pošta pre teba. 

Minulosť herečky Brychtovej: Bola

Medzi filmami, ktoré natočila, vytŕča snímka Vášnivé známosti. Ide o americkú produkciu a film sa nemal na Slovensko nikdy dostať, časom sa však prevalilo, že viacerí slovenskí herci sa nechali za oceánom nahovoriť na šteklivé nakrúcanie. Medzi nimi aj Katka.

Po 10 rokoch, v roku 2004, zrazu snímku vysielala televízia Markíza a hercov tak dobehla ich minulosť. Brychtová sa vtedy k pikantným scénam vôbec nechcela vyjadrovať. V čase, keď spoločnosť Playboy uviedla film na americký trh, mala 27 rokov.

Katarína Brychtová v snímke Vášnivé známosti
Minulosť herečky Brychtovej: Bola

Katarína Brychtová ako 25-ročná
Minulosť herečky Brychtovej: Bola
Zdroj: TASR

Zaujímavá je aj jedna imidžová odchýlka. Väčšina ľudí má Katku zafixovanú ako brunetku, no už z nej bola aj blondínka. Na začiatku ale skôr ryšavá. Herečka a moderátorka sa nechala prefarbiť v roku 2008 v rámci stávky – umelci vtedy motivovali ľudí prispieť na Hodinu deťom práve prostredníctvom rôznych stávok. Z Brychtovej mala byť blondínka, ale prvé odfarbenie tmavých vlasov úplne nevyšlo. 

Minulosť herečky Brychtovej: Bola

Minulosť herečky Brychtovej: Bola

Katka je vydatá, má dve deti a už sa teší aj z dvoch vnukov. 


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články