Tvrdé rany osudu: Bývalá porotkyňa SuperStar prišla o milované osoby | Topky.sk

Piatok, 20. júl 2018. Meniny má Iľja, Eliaš, zajtra Daniel.

Tvrdé rany osudu: Bývalá porotkyňa SuperStar prišla o milované osoby

Marta Jandová
Marta Jandová
13.04.2018 00:00

PRAHA - Na dne! Marta Jandová je známa zo šou SuperStar, kde kedysi robila porotkyňu po boku Dary Rolins. Z jej pozitívneho prístupu a večne usmiatej tváre by len málokto vyčítal, že ju na srdci ťaží smútok zo straty milovaných osôb.


Hoci Marty zvyčajne pôsobí ako slniečko, osud jej zasadil dosť rán. Najbolestivejšie chvíle prežila, keď ako 17-ročná prišla o svoju milovanú mamu. Tá prehrala boj s rakovinou vaječníkov a o 10 rokov neskôr ju nádor na mozgu obral aj o brata. 

Tvrdé rany osudu: Bývalá
Zdroj: Facebook MJ

„Ja som sa z toho nedostala dodnes. Otec si založil novú rodinu, brat už bol smrteľne chorý, tak to som ešte nejako zvládala, ale tá diera po mojej mame, tá je úplne najväčšia neustále,“ priznala Marta v roku 2016 pre jojkársky Topstar. Smrť mamy vníma ako to najhoršie, čo sa jej v živote stalo. Veľmi jej chýbala napríklad na svadbe a tiež ju veľmi mrzí, že jej dcéra Maruška nevyrastá s babičkou. 

Marta Jandová s manželom Miroslavom
Tvrdé rany osudu: Bývalá

Tvrdé rany osudu: Bývalá
Zdroj: Facebook MJ

Marta Jandová sa narodila 13. apríla 1974. Je dcérou rockovej legendy Petra Jandu z kapely Olympic. Istý čas žila v Nemecku, kde vystupovala so skupinou Die Happy. Po 16 rokoch života v zahraničí sa vrátila do Čiech, predviedla sa ako porotkyňa v SuperStar aj v Hlase česko Slovenska a začala účinkovať aj v muzikáloch. 


Galéria

Marta Jandová Marta Jandová ako 17-ročná Marta Jandová s manželom Marta Jandová má doma Marta Jandová so svojím Marta Jandová v Hlase Marta Jandová v SuperStar

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Facebook MJ, Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články