FOTO Porotkyňa Jandová sa otrasne dokaličila: 9 klincov v nohe! | Topky.sk

Streda, 19. september 2018. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

FOTO Porotkyňa Jandová sa otrasne dokaličila: 9 klincov v nohe!

Marta Jandová
Marta Jandová
Zdroj: TV MARKÍZA
25.06.2017 11:00

PRAHA - S letnými plánmi a behaním po pódiu sa rovno môže rozlúčiť! Speváčka Marta Jandová (43) si pred niekoľkými dňami zlomila priehlavkovú kosť na nohe a momentálne má konečne už aj po operácii. Pohľad na jej nohu tesne po zákroku je všetko, len nie príjemný...


Marte Jandovej sa podarilo zlomiť si nohu pred dvomi týždňami, keď sa ponáhľala pre dcérku Marušku. V zhone ju zradilo schodište, na ktorom sa šmykla, spadla a vykoledovala si tak fraktúru priehlavkovej kosti. „Plány na leto? Včera dopoludnia som ich spláchla do záchoda. Festivaly budú v sede. Čo ťa nezabije, to ťa posilní,“ napísala vtedy speváčka na sociálnu sieť.

Marta nie je žiadna padavka a svoj sľub fanúšikom dodržala. Už o pár dní neskôr totiž zverejnila fotografie z koncertov s kapelou Die Happy, na ktorých sedí so zasádrovanou nohou. V týchto dňoch konečne absolvovala aj operáciu a rovno sa pochválila aj snímkou svojej nohy. Z tej však poriadne mrazí.

FOTO Porotkyňa Jandová sa
Zdroj: Instagram M.J.

Porotkyňa SuperStar a Hlasu česko Slovenska má v nohe vložených deväť klincov, pričom jeden je v naozaj čudesnej polohe. Aj to Marta okomentovala svojsky. „Prečo je jeden šróbik inak? Preto,“ pripísala k záberu. Speváčke prajeme skoré uzdravenie a veľa síl pri nadchádzajúcich koncertoch, ktoré, ako správna rocková hviezda, svojim fanúšikom neodoprela ani napriek zraneniu. 

Marta Jandova so svojou kapelou Die Happy koncertuje aj napriek zlomenine.
FOTO Porotkyňa Jandová sa
Zdroj: Instagram M.J.

Mali ste už niekedy zlomeninu?

49 % nie
áno 51 %

Hlasovalo: 910Galéria

Marta Jandová Marta Jandová ukázala snímku Marta Jandová so svojou Marta Jandová v Hlase Marta Jandová v SuperStar Marta Jandová s Darou

Nástroje k článkuZDROJ: nia
FOTO: Instagram M.J., TV Markíza, Peter Frolo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články