Slovenská značka bagiet sa zbláznila, neuveríte, aké bagety chce vyrábať! | Topky.sk

Streda, 23. január 2019. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Slovenská značka bagiet sa zbláznila, neuveríte, aké bagety chce vyrábať!

Zdroj: PR
07.02.2017 10:00

Bagety skôr vnímame ako „poslednú záchranu“ na dlhých cestách“. Ale vedeli ste, že tie kvalitné od slovenskej značky Pierre Baguette pomáha navrhovať oceňovaný šéfkuchár Marek Ort? A práve ten môže spolu s vami navrhnúť bagetu podľa vášho domáceho jedla. No nechceli by ste ochutnať takú sviečkovú alebo haluškovú bagetu?


Za návrh bagety podľa domáceho jedla môžete vyhrať 500 eur

Na facebooku Pierre Baguette sa objavila zaujímavá výzva priamo od šéfkuchára Mareka Orta, ktorý sa podieľal na vývoji mnohých produktov tejto značky balených bagiet, sendvičov, panini a twistíl. Marek oslovuje všetkých nás, „domácich šéfkuchárov“. Všetci máme predsa nejaké to jedlo, na ktoré nedáme dopustiť. Ak ho chcete ochutnať ako bagetu, stačí ho napísať na www.tvojabageta.sk, a ak si ho Marek Ort vyberie, spoločne s vami pripraví jeho bagetovú verziu. Navyše hráte o 500 eur a vaša bageta podľa vášho domáceho jedla sa dostane skutočne do predaja s vašou tvárou na obale. Za hlasovanie za jedlá ostatných navyše hráte o originálny lopárik šéfkuchára. 

„Pre Pierre Baguette som pripravil množstvo produktov – máme už bavorskú bagetu, francúzsku bagetu či new-yorský sendvič Pastrami – ale urobiť napríklad bagetu podľa rodinného receptu sviečkovej vašej starej mamy, to je skutočne výzva,“ hovorí šéfkuchár Marek Ort. Už teraz sa vraj teší na to, ako bude bagetu pripravovať spolu s výhercom. „Nemám žiaden kľúč, podľa ktorého budem jedlo vyberať. Najdôležitejšie sú vždy prvotriedne suroviny a čerstvosť – to je základ, ktorým sa Pierre Baguette riadi pri každom jednom produkte. A jedlo ma musí jednoducho inšpirovať. Ktovie, možno do bagety dostanem aj buchty na pare,“ dodáva so smiechom.

Aj takto môže vyzerať nová bageta, ktorá sa ocitne v predaji.
Slovenská značka bagiet sa
Zdroj: PR

Vytvoriť „prvú bagetu, ktorá vás bude volať šéfe“ môžete na www.tvojabageta.sk

Chceli by ste ochutnať v bagete sviečkovú či vepřoknedlozelo alebo si myslíte, že sa v PierreBaguette dočista zbláznil? Hlasujte v našej ankete.

Je to super nápad!

676

Šialené!

179

Počet hlasov: 855


Nástroje k článkuPR článok


ZDROJ: PR článok
FOTO: PierreBaguette

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články