°C

Piatok, 3. apríl 2020. Meniny má Richard, zajtra Izidor.

Nelichotivý pohľad na porotkyňu markizáckej šou (62): Preboha, veď jej vidno celé prsia!

Gábina Osvaldová
Gábina Osvaldová
Zdroj: Profimedia
23.06.2016 13:30

PRAHA - Odvaha jej nechýba! Gábina Osvaldová (62) sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala v roku 2011, keď v úlohe porotkyne účinkovala v speváckej šou SuperStar. Nedávno sa vychytená česká textárka objavila na krste novej audioknihy. A všetky pohľady doslova strhávala na seba. Dôvod? Mala na sebe síce nenápadné čierne tričko, no pod nim žiadnu podprsenku. A tak jej naplno presvitali nahé prsia.


Gábinu Osvaldovú slovenskí diváci začali vnímať najmä vďaka markizáckej šou SuperStar, v ktorej sa v roku 2011 predstavila v úlohe porotkyne. U našich západných susedov je však plavovláska vychytenou textárkou – veď práve ona stojí za nejedným hitom speváčky Lucie Bílej. 

Pred pár dňami sa umelkyňa objavila na krste novej audioknihy. A bola doslova neprehliadnuteľná. Postaralo sa o to jej zdanlivo nenápadné čierne tričko. Pod to si totiž 62-ročná Češka nevzala žiadnu podprsenku. No a práve to sa stalo kameňom úrazu! Obtiahnutý kus tmavej látky totiž naplno odhalil jej nahé prsia, doslova jej bolo vidieť úplne všetko. A to je vo veku Osvaldovej poriadna odvaha, nemyslíte?

Gábina Osvaldová sa v spoločnosti objavila v čiernom tričku. Pod nim však nemala žiadnu podprsenku, dokonalo jej tak presvitali jej holé prsia.
Nelichotivý pohľad na porotkyňu
Zdroj: Profimedia

Je podľa vás vhodné, aby žena vo veku Gábiny Osvaldovej chodila bez spodnej bielizne?

70 % nie
áno 30 %

Hlasovalo: 1735Galéria

Gábina Osvaldová Gábina Osvaldová sa v Gábina Osvaldová nechala doma Gábina Osvaldová sa do

Nástroje k článkuZDROJ: sk
FOTO: Profimedia, Tv Nova

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články