Igor Matovič má po hlasovaní prozaický program, bude upratovať | Topky.sk

Streda, 23. október 2019. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Igor Matovič má po hlasovaní prozaický program, bude upratovať

Igor Matovič s rodinou
Igor Matovič s rodinou
10.03.2012 12:20

TRNAVA– Líder hnutia OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti Igor Matovič prišiel dnes krátko po ôsmej hodine voliť v mieste svojho bydliska na trnavskom sídlisku Prednádražie. Do volebnej miestnosti ho sprevádzala manželka a dve malé dcéry.


Obálky do volebnej urny vhodili manželia naraz. Matovič potom pre médiá povedal, že verí, že ako on i strana pociťovali podporu občanov doteraz, dostanú ju aj v dnešných predčasných parlamentných voľbách. "Dnes stojíme na križovatke, kedy sa môžeme rozhodnúť, či Slovensko opäť zveríme do rúk skorumpovaným zlodejom, ktorí budú zadlžovať naše deti, alebo si Slovensko uchránime," povedal. Uviedol, že aj on využil inštitút krúžkovania na hlasovacom lístku. Dodal, že verí, že sa mu podarí rovnako ako v predchádzajúcich, aj v týchto voľbách dostať práve vďaka preferenčným hlasom z posledného miesta na kandidačnej listine do parlamentu.

Matovičovci majú na dnešok prozaický program, majú službu "v spoločných priestoroch činžiaka", potom asi pôjde celá rodina na prechádzku do lesa. 


Galéria

Rodina Igora Matoviča Igor Matovič s rodinou Igor Matovič s rodinou Igor Matovič s rodinou

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články