Dzurinda: Taký veľký otáznik som dávno necítil | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Dzurinda: Taký veľký otáznik som dávno necítil

Mikuláš Dzurinda spolu s manželkou a dcérami odovzdal svoj hlas na základnej škole Milana Hodžu v Bratislave
Mikuláš Dzurinda spolu s manželkou a dcérami odovzdal svoj hlas na základnej škole Milana Hodžu v Bratislave
10.03.2012 11:43

BRATISLAVA - Predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda dávno necítil taký veľký otáznik, ako keď sa dnes ráno zobudil. Povedal to novinárom po tom, ako vo volebnej miestnosti odovzdal aj v spoločnosti rodiny svoj hlas.


"Potešilo ma slniečko, ale všetko ostatné je v rukách voličov. Pre mňa vždy bolo v takýchto chvíľach dôležité, aby som si odpovedal na otázku, či som urobil všetko, čo som urobiť azda mal a vládal. A myslím si, že som naozaj urobil to, čo som vládal," podotkol. Koho okrem seba krúžkoval, Dzurinda neprezradil.

Líder SDKÚ-DS priznáva, že to bola najťažšia kampaň v jeho živote. "Dnešok rozhodne o tom, ako sa bude Slovensko štyri roky vyvíjať, či sa budeme blížiť k najlepším krajinám Európy, alebo sa obrátime cestou, ktorú si neželá. Parlamentné voľby sú síce vecou okamihu, ale rozhodujú o ceste Slovenska na ďalšie štyri roky," odvetil na otázku, prečo by dnes ľudia mali ísť voliť.

 Dzurinda dnes pôjde s rodinou na obed a potom si pôjde zabehať. Večer bude tráviť vo volebnej centrále a spolu s kolegami čakať na výsledky parlamentných volieb.


Galéria

Mikuláš Dzurinda odovzdal svoj Mikuláš Dzurinda spolu s Mikuláš Dzurinda odovzdal svoj Mikuláš Dzurinda odovzdal svoj

Nástroje k článkuZDROJ: TASR
FOTO: SITA;
VIDEO: Filip Minár

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články