Štvrtok29. február 2024, meniny má Radomír, zajtra Albín

Strana ĽSNS predstavila kandidátku do septembrových volieb, povedie ju Marek Kotleba

Zobraziť galériu (2)
(Zdroj: TASR/Jaroslav Novák)

BRATISLAVA - Strana ĽSNS predstavila v utorok zloženie kandidátnej listiny do septembrových parlamentných volieb. Povedie ju poslanec Marek Kotleba. Na druhom mieste kandiduje Rastislav Šlosár. Na tlačovej konferencii o tom informoval predseda strany Marian Kotleba.

Tretie miesto patrí poslancovi Martinovi Beluskému, štvrté Stanislavovi Mizíkovi. Z piateho miesta kandiduje Eleonóra Kotlebová, zo šiesteho podpredseda strany Rastislav Kyseľ a zo siedmeho miesta krajský predseda strany Peter Podolinský. Na ôsmom mieste je František Drozd, na deviatom externá posila strany Katarína Boková a prvú desiatku uzatvára taktiež externá posila Miroslav Heredus.

Strana ĽSNS predstavila kandidátku
Zobraziť galériu (2)
 (Zdroj: TASR/Jaroslav Novák)

"Kandidátku sme skladali s jediným ohľadom, aby na nej boli ľudia, ktorí svojimi životnými príbehmi ukázali, že nielen slovami, ale najmä skutkami a činmi sú vždy na strane pravdy, spravodlivosti a na strane práva a boja slušných ľudí a obnovenia suverenity SR," povedal Kotleba. ĽSNS chce ponúknuť jasnú víziu pre všetkých ľudí na Slovensku. Program bude mať podľa Kotlebu presne špecifikovaný.

Viac o téme: KandidátkaĽSNSMarek KotlebaParlamentné voľby 2023
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu