Piatok, 31. marec 2023. Meniny má Benjamín, zajtra Hugo.

TRAGÉDIA Vo Veľkom Bieli našli v noci zavraždenú ženu: Na mieste je polícia, uzavrela jednu ulicu! Vieme podrobnosti

Ilustračné fotoGaléria fotiek (2)
Ilustračné foto

BRATISLAVA - V obci Veľký Biel v okrese Senec došlo v noci k vražde. Policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy. Informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff. Vraždiť mal 50-ročný Vasyl.


"Podľa doterajších informácií bolo v priestoroch jedného z rodinných domov nájdené telo 44-ročnej ženy bez známok života. Na osobnej slobode bol na mieste príslušníkmi Policajného zboru obmedzený 50-ročný muž," priblížil Szeiff. 

 

AKTUÁLNE: VYŠETRUJEME ZÁVAŽNÚ TRESTNÚ ČINNOSŤ Policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Friday, February 3, 2023

Dodal, že vzhľadom na súčasné štádium vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť akékoľvek bližšie informácie. "Akonáhle to procesná situácia umožní, o prípade budeme bližšie informovať," uviedol hovorca.

Nebohou je žena z Ukrajiny

Podľa našich zistení je obeťou žena z Ukrajiny, ktorá prišla na "prázdniny" za svojim manželom Vasylom, odídencom z Ukrajiny. Ten s ďalším kamarátom už dlhšie žije v prenájme v prístavbe jedného z rodinných domov vo Veľkom Bieli. V noci sa muž so ženou pohádal a spočiatku slovná potýčka vyvrcholila násilím. Keď si muž uvedomil, čo spáchal, hneď volal sanitku. Bohužiaľ, už bolo neskoro.  Žena mala poranenie na hlave. Tragédia sa odohrala asi hodinu po polnoci.

Vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky obvinil 50-ročného muža z obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Viac o téme:

Súvisiace články

Najčítanejšie články