Sobota, 4. február 2023. Meniny má Veronika, zajtra Agáta.

FOTO Polícia pátra po 31-ročnej Lucii Stachurovej z Hertníka

Polícia pátraGaléria fotiek (2)
Polícia pátra
Zdroj: Topky.sk

PREŠOV - Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 31-ročnej Lucii Stachurovej z Hertníka. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.


Žena je nezvestná od 18. januára 2023, kedy v čase okolo 14.00 h odišla zo svojho zamestnania, z nemocnice v Košiciach na neznáme miesto. "Od uvedenej doby sa do miesta trvalého bydliska nevrátila a svojím príbuzným o sebe doposiaľ nepodala žiadnu správu. Vykonanými previerkami a opatreniami sa doposiaľ nezvestnú nepodarilo vypátrať," uviedla Ligdayová.

Popis nezvestnej

Stachurová je 170 až 175 centimetrov vysoká, má štíhlu postavu, hnedé kučeravé vlasy po ramená a hnedé oči. Medzi jedno zo zvláštnych znamení patrí peha na pravej strane nosa. Oblečené mala modré obtiahnuté rifle, biele tričko, zeleno-olivovú bundu a čižmy po členky krémovej farby.

Nezvestná Lucia Stachurová
Galéria fotiek (2)
Nezvestná Lucia Stachurová
Zdroj: Facebook/ONline Bardejov

Akékoľvek poznatky k hľadanej žene môže verejnosť oznámiť na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bardejove, na telefónnom čísle 0961 84 3705, respektíve na linke 158. Informácie môžu občania poskytnúť aj prostredníctvom profilu polície na sociálnej sieti.

Odvolali pátranie

Polícia odvolala pátranie po 31-ročnej Lucii Stachurovej z Hertníka v okrese Bardejov. Informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová, dôvodom je, že pominuli dôvody, pre ktoré bolo vyhlásené pátranie.

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články