Nedeľa25. február 2024, meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor

Šialená jazda na diaľnici D1: Vodička bola pod vplyvom alkoholu a omamných látok

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj)

BRATISLAVA - Polícia zadržala koncom minulého týždňa 40-ročnú vodičku, ktorá jazdila po diaľnici D1 pod vplyvom alkoholu a omamných látok. Voči Alexandre M. začali trestné stíhanie. V prípade preukázania viny pred súdom jej hrozí väzenie až na dva roky. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Pri dychovej skúške namerali 40-ročnej vodičke 1,35 promile alkoholu. Následne ju policajti obmedzili na osobnej slobode a eskortovali do nemocnice, kde sa podrobila vyšetreniu na návykové látky. "Po pozitívnej dychovej skúške bola vodička pozitívna aj na metamfetamín, amfetamín a extázu," priblížili.

Šialená jazda na diaľnici D1: Vodička bola pod vplyvom alkoholu a omamných látok (Zdroj: Facebook/Polícia SR - Bratislavský kraj)

Alkohol za volant nepatrí

Polícia v tejto súvislosti upozorňuje vodičov, že alkohol v žiadnom prípade za volant nepatrí. "Opäť apelujeme na vodičov, aby boli na cestách voči sebe, ako aj ďalším účastníkom cestnej premávky zodpovední a alkohol alebo iné návykové látky pred alebo počas jazdy za žiadnych okolností nepožili," zdôraznili policajti.

Viac o téme: AlkoholVodičkaPolícia Omamné látkyDiaľnica D1
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu