Piatok, 7. október 2022. Meniny má Eliška, Elisa, zajtra Brigita.

Vodička (74) sa vrátila na miesto činu a pred policajtmi opäť nabúrala: Nafúkala 1,7 promile

Vodička pod vplyvom alkoholu spôsobila v Bratislave dve nehodyGaléria fotiek (3)
Vodička pod vplyvom alkoholu spôsobila v Bratislave dve nehody
Zdroj: Facebook Polícia SR - Bratislavský kraj

BRATISLAVA - Obvineniu z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 74-ročná vodička, ktorá v utorok (29. 3.) v bratislavskej mestskej časti Devín pod vplyvom alkoholu narazila svojím autom postupne do dvoch áut. Seniorke namerali policajti v dychu 1,7 promile. V stredu o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Jana Šimunková.


Do zaparkovaného auta Škoda Superb narazila vodička na parkovisku pri potravinách, keď sa snažila zaparkovať svoje auto Suzuki. Z miesta nehody po nákupe v potravinách odišla preč. 

Vodička (74) sa vrátila
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook Polícia SR - Bratislavský kraj

"Policajti z odboru dopravných nehôd na základe kamerového záznamu zistili totožnosť vodičky, ktorá sa následne na miesto vrátila a priamo pred nimi pri parkovaní opäť narazila do ďalšieho tam riadne zaparkovaného osobného motorového vozidla značky Ford Focus," doplnila Šimunková. 

Vodička (74) sa vrátila
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook Polícia SR - Bratislavský kraj

Žena sa ohradila, že vo svojom veku už nepije, policajti jej v dychu namerali 0,86 miligramu na liter, čo predstavuje 1,79 promile alkoholu. "Policajti vodičku obmedzili na osobnej slobode. Vec polícia realizuje v tzv. superrýchlom konaní, obvinenú tak čaká súd, kde si vypočuje rozsudok," dodala policajná hovorkyňa. 

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články