Utorok, 30. november 2021. Meniny má Ondrej, Andrej, zajtra Edmund.

Horor v Trenčíne: Len 17-ročné dievča utrpelo bodné poranenie hrudníka

Zdroj: Facebook/Air - Transport Europe, letecká záchranná služba
18.09.2021 12:52

TRENČÍN - Bodné poranenie hrudníka utrpelo v piatok (17. 9.) v neskorých nočných hodinách v Trenčíne 17-ročné dievča. Mladej žene pomáhali leteckí záchranári. Informovala o tom v sobotu na sociálnej sieti Vrtuľníková záchranná zdravotná služba (VZZS) Air - Transport Europe.


"Po stabilizovaní základných životných funkcií dievča z Fakultnej nemocnice v Trenčíne letecky previezli do vyššieho zdravotníckeho zariadenia - Univerzitnej nemocnice Bratislava - Ružinov," uviedli leteckí záchranári.

Prijatie pacientky potvrdila aj Univerzitná nemocnica Bratislava (UNB). "Môžeme potvrdiť, že Univerzitná nemocnica Bratislava prijala spomínanú pacientku. Vzhľadom na to, že ide o maloletú osobu, nebudeme poskytovať bližšie informácie k jej zdravotnému stavu," uviedla hovorkyňa UNB Eva Kliská.

Udalosťou, ku ktorej došlo na Električnej ulici, sa už zaoberá polícia. "Na chodníku z doposiaľ neznámeho dôvodu páchateľ bodol do chrbta 17-ročné dievča. Podozrivého muža policajti obmedzili na osobnej slobode a vykonávajú potrebné procesné úkony," ozrejmila trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví.


Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články