Pondelok, 27. september 2021. Meniny má Cyprián, zajtra Václav.

ŠOK v Sulíkovej SaS: Zomrel dlhoročný člen strany! Tragická nehoda

Za volantom luxusného Lamborghini mal sedieť Matlák.
Za volantom luxusného Lamborghini mal sedieť Matlák.
Zdroj: Facebook/Hasičský a záchranný zbor
11.09.2021 13:59

BRATISLAVA – Strana Sloboda a Solidarita oznámila smutnú správu. Ich okresný predseda a dlhoročný člen strany Pavol Matlák nečakane zomrel. Osudnou sa mu stala nehoda.


Strana o tragédii informovala na sociálnej sieti Facebook. "S obrovským zármutkom sme prijali správu o tom, že nás opustil náš dlhoročný priateľ a člen Pavol Matlák. Pozostalej rodine a blízkym týmto vyjadrujeme našu úprimnú sústrasť. Odpočívaj v pokoji, Paľko," napísali. Potvrdili tiež, že mladý podnikateľ prišiel o život pri nehode.

Pavol Matlák
Zdroj: Facebook/Sloboda a Solidarita

Matlák bol okresným predsedom strany v Námestove. V minuslosti o sebe prezradil, že vyrastal v Dolnom Kubíne. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu so špecializáciou Účtovníctvo a audit. Dlhé roky sa venoval podnikateľskej činnosti, založil účtovnú kanceláriu.

Za SaS kandidoval aj do parlament. Vo voľbách v roku 2012 bol na kandidátke na 129. mieste.

Tragická nehoda

Hasiči včera popoludní informovali o ťažkej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste I/59 v katastri mesta Dolný Kubín. "Pri nehode došlo k zrážke dvoch osobných vozidiel. V čase nehody sa v automobiloch nachádzali 4 účastníci, pričom dve osoby utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranené osoby z havarovaného vozidla pomocou hydraulického zariadenia, poskytli osobám predlekárskú prvú pomoc, na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom," uviedli.

Na miesto smerovala aj vrtuľníková záchranná služba. Práve za volantom luxusného Lamborghini mal sedieť Matlák. Uviedol to na svojom webe portál tvnoviny.sk

ŠOK v Sulíkovej SaS:
Zdroj: Facebook/Hasičský a záchranný zbor

ŠOK v Sulíkovej SaS:
Zdroj: Facebook/Hasičský a záchranný zbor

ŠOK v Sulíkovej SaS:
Zdroj: Facebook/Hasičský a záchranný zbor


Galéria

Za volantom luxusného Lamborghini Pavol Matlák Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/VK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články