Pondelok, 3. október 2022. Meniny má Stela, zajtra František.

Zábavka, akú by ste od Kamenického nečakali: FOTO Namaľoval známy sexsymbol!

Ladislav Kamenický (Smer-SD)Galéria fotiek (3)
Ladislav Kamenický (Smer-SD)
Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA – Každý máme nejaké svoje voľnočasové aktivity a ani politici v tomto smere nie sú výnimkou. Niekto sa preháňa na motorke, iný sa zvŕta v kuchyni. Exminister financií a v súčasnosti opozičný poslanec Národnej rady Ladislav Kamenický (Smer-SD) však vytiahol ťažký kaliber.


Maľuje obrazy. A nie hocijaké. Na sociálnej sieti Facebook sa pochválil tým, že konečne dokončil podobizeň svojej obľúbenej herečky. Tou nie je nikto iný, ako holywoodsky sexsymbol Charlize Theron. Akryl na plátne má rozmery 90X70 cm a autor na ňom nezabudol zanechať ani podpis v podobe svojich iniciáliek.

Zábavka, akú by ste
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Ladislav Kamenický

Motív jeho ďalšieho obrazu by však mal byť už z úplne iného súdka. "Existujú len dve reálne fotografie Ľudovíta Štúra, ktoré nie sú veľmi kvalitné a preto budem vychádzať z litografie od Františka Kolářa, ktorá je vystavená vo vestibule Národnej rady. Držte palce, aby sa dielo podarilo," napísal.

Prezradil aj svojich obľúbených maliarov, medzi ktorých patria Paul Gauguin, David Hockney, Vincent van Gogh, Jackson Pollock či zo zo slovenských Martin Benka, Ľudovít Fulla.

Zábavka, akú by ste
Galéria fotiek (3)
Zdroj: Facebook/Ladislav Kamenický

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články