Štvrtok, 9. december 2021. Meniny má Izabela, zajtra Radúz.

Odsúdený Pavol Rusko sa opäť postavil pred súd: FOTO ŠOKUJÚCA premena bývalého riaditeľa televízie

Zdroj: Topky/Peter Korček
10.06.2021 17:40

BRATISLAVA - Odpykáva si 19 rokov! Bývalý riaditeľ televízie Markíza skončil za mrežami potom, ako Najvyšší súd potvrdil rozhodnutie Špecializovaného trestného súdu. Na krku má však ešte obžalobu z prípravy vraždy jeho bývalej spoločníčky Sylvie Volzovej. Proti Pavlovi Ruskovi svedčí aj odsúdený mafián Mikuláš Černák.


Archívne video

Väzenie ho zmenilo na nepoznanie! Pavol Rusko sa opät postavil pred súd, tentoraz kvôli obžalobe v kauze prípravy vraždy Sylvie Volzovej. Tú si mal podľa obžaloby objednať u odsúdeného banskobystrického mafiána Mikuláša Černáka. Rusko svoju vinu popiera.

Pavol Rusko sa opäť postaví pred súd: Pokračuje pojednávanie vo veci prípravy vraždy Volzovej

Proces prebiehal v Ústave na výkon väzby a v Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Bratislave. Pavla Ruska priviezli z väzenia s maximálnym stupňom ochrany. A bolo to poriadne vidieť. Bývalý spolumajiteľ televízie Markíza sa viditeľne zmenil. V tvári bol strhaný a viditeľne pochudol. 

Pavol Rusko na Najvyššom súde
Pavla Ruska priviedli na
Zdroj: TASR

Ruska mohla verejnosť vidieť aj na pojednávaní so Štefanom Ághom, ktorý je rovnako obžalovaný z falšovania zmeniek. Bol však vylúčený na samostatné konanie. Rusko vtedy odmietol vypovedať. Predtým si ho verejnosť pamätá so zalepenými očami, keď ho polícia priviedla na Najvyšší súd rovno z nemocnice. Rusko vtedy tvrdil, že si bol zabehať a niekt mu do očí nalial kyselinu. 

Pavol Rusko na pojednávaní v kauze prípravy vraždy Sylvie Volzovej
Pavol Rusko na súde.
Zdroj: TASR

Rusko vo väzení viditeľne pochudol
Pavol Rusko na súde.
Zdroj: TASR


Galéria

Pavla Ruska priviedli na Pavol Rusko na súde. Pavol Rusko na súde.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/ada

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články