Sobota9. december 2023, meniny má Izabela, zajtra Radúz

PRÁVE TERAZ Tunel Sitina v smere na Lamač priebežne uzatvárajú pre kolóny

(Zdroj: topky)

BRATISLAVA - Bratislavský tunel Sitina v smere von z mesta priebežne uzatvárajú pre kolóny. Dôvodom je dopravná nehoda, ktorá sa stala na diaľnici D2 pred križovatkou Lamač. Zdržanie je viac ako 40 minút. Upozorňuje na to Zelená vlna RTVS.

Zdržanie je už od Mosta Lafranconi, Stellacentrum odporúča vodičom obísť nehodu cez Patrónku. V stredu ráno sa tvoria v Bratislave aj ďalšie kolóny. Do 20 minút sa vodiči zdržia na Ulici Svornosti v smere do centra a na vjazde do Bratislavy z Mosta pri Bratislave.

Štvrťhodinové zdržanie je podľa Zelenej vlny RTVS na starej Seneckej ceste v smere do hlavného mesta SR, tiež na vjazde do Bratislavy po diaľnici D2 zo Stupavy.

Situáciu v Bratislave komplikuje viacero nehôd

Dopravnú situáciu v Bratislave komplikuje viacero nehôd. V tejto súvislosti sa tvoria kolóny na Einsteinovej v smere na Most Lafranconi, tiež na Moste SNP v smere do centra. Upozorňuje na to Zelená vlna RTVS.

"V Bratislave - Petržalke na konci Einsteinovej v smere na Most Lafranconi sa v strednom pruhu zrazili dve autá a ďalej pred Mostom Lafranconi sa zrazilo osobné auto s nákladným, taktiež blokujú stredný pruh," spresnila Zelená vlna. Kolóna sa podľa dopravných aplikácií tvorí už od Mosta Apollo.

Zelená vlna ďalej informuje aj o 20-minútovom zdržaní na Moste SNP v smere do centra.

Viac o téme: TunelBratislavaSitina
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu