Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

FOTO Vysmiaty Kotleba na letisku so synom, novinárov odbil vyhrážkou: Chlapci, ak toto zverejníte, tak ste vybavení!

Kotleba na letisku so synom.
Kotleba na letisku so synom.
Zdroj: reprofoto Nový čas
21.04.2021 09:54

BRATISLAVA/VIEDEŇ - Včera sa na verejnosť dostala informácia z rodinného života predsedu ĽSNS Mariana Kotlebu, ktorý si po obavách jeho exmanželky Frederiky nakoniec svojho syna z Egypta predsa len doniesol na Slovensko. Pri prechádzaní terminálom viedenského letiska ho pochopiteľne privítali aj novinári s otázkami. Kotleba ich však odbil pomerne vážnou vyhrážkou!


Po tom ako včera Kotlebova exmanželka Frederika vyslovila obavy, že by si jej muž mohol ich len 5-ročného syna z Egypta odniesť, sa včera napokon naplnili. Kotlebu na letisku skutočne zastihli s vlastným synom v náručí. Kotleba dokonca nebol sám a mal pri sebe aj "posilu" v podobe kolegu zo strany Petra Krupu.

FOTO Vysmiaty Kotleba na
Zdroj: reprofoto Nový čas


Dráma v Egypte! Exmanželka Kotlebu Frederika je v koncoch: Šéf ĽSNS jej mal vziať syna


Kotleba novinárov prekvapil vážnymi vyhrážkami

Predseda ĽSNS čelil novinárom s úsmevom na tvári, a ako vždy, respirátorom pod nosom. Spod neho však po otázkach novinára z Plus 7 dní vyslovil doslova mrazivú odpoveď. "Chlapci, bude jedna fotka malého bez môjho dovolenia, tak ste vybavení,“ povedal vážnym hlasom Kotleba na letisku v prítomnosti svojho maloletého syna.

FOTO Vysmiaty Kotleba na
Zdroj: reprofoto Nový čas

Vodca prisľúbil exkluzívne videjko

Kotleba sa na ďalšie otázky novinárov, ktorých označil za bulvár, viac nevyjadroval a len formou statusu dal najavo, že sa pravdepodobne dnes rozhodne zverejniť "exkluzívne videjko" pravdepodobne aj na túto tému.

FOTO Vysmiaty Kotleba na
Zdroj: Facebook/Marian Kotleba


Galéria

Kotleba na letisku so

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/red
VIDEO: Facebook/Marian Kotleba

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články