Utorok, 13. apríl 2021. Meniny má Aleš, zajtra Justína.

Predaj storočia: Exšéf sociálnej poisťovne sa kúpe v luxuse na FOTO, teraz ho predáva!

Ľuboš Lopatka predáva luxusný byt v bratislavskom Ružinove
Ľuboš Lopatka predáva luxusný byt v bratislavskom Ružinove
Zdroj: TASR - Martin Baumann
10.06.2020 00:00

BRATISLAVA - Bežný občan našej krajiny môže o takomto luxuse iba rozmýšľať v najtajnejších snoch. Vo svete bývalého šéfa sociálnej poisťovne a súčasného riaditeľa spoločnosti MH Manažment Ľuboša Lopatku je aj takýto luxus realitou, a v tomto období ho dokonca predáva. Reč je o Lopatkovom nekonečne drahom byte v bratislavskom Ružinove.


Na predaj upozornila aj známa skupina na Facebooku Nekŕmte nás odpadom. Stránke prekáža aj to, že Lopatka nie je autorom žiadného lieku či knihy, no napriek tomu ako štátny úradník dokázal na Slovensku zarobiť na takýto byt. 

Predaj storočia: Exšéf sociálnej
Zdroj: Rivers real estate

Dom, ktorý si nikto z nás nevie predstaviť

Čo všetko sa nachádza v luxusnom príbytku si bežný človek nedokáže ani len predstaviť. Dom sa nachádza v spomínanom Ružinove, obsahuje obrovskú terasu, saunový svet či výhľad až zo 16 poschodia. Na terasách bytu možno pozorovať jazero Štrkovec, na druhej strane je zas výhľad na Staré Mesto a vrch Kamzík.

Predaj storočia: Exšéf sociálnej
Zdroj: Rivers real estate

Predaj storočia: Exšéf sociálnej
Zdroj: Rivers real estate

Bazénový raj

Tu to však nekončí. Dom obsahuje wellness zónu, ktorej súčasťou je 17-metrový nerezový bazén. Táto časť má presklené medziposchodie. Na túto časť je prepojená na oddychovú časť s vlastnou kuchynkou. Blízko je aj saunový svet v kruhovom prevedení. Súčasťou sú aj vlastné sprchy. Prirodzene sa v dome nachádza aj posilňovňa.

Predaj storočia: Exšéf sociálnej
Zdroj: Rivers real estate

Špecifikácie bytu

- nachádza sa na 16. poschodí v bratislavskom Ružinove na Drieňovej ulici
- rozloha bytu je 512 metrov štvorcových
- rozloha terasy je 236 metrov štvorcových
- plocha pivnice je 9 metrov štvorcových
- byt je vybavený vnútorným parkovaním

Známy z vlády Ivety Radičovej

Ľuboš Lopatka je bývalý štátny funkcionár. Mnohí si ho pamätajú ešte z čias vlády Ivety Radičovej ako śéfa Sociálnej poisťovne. Predtým študoval na STU v Bratislave, pôsobil ako riaditeľ celulózo-papierenskej spoločnosti Kappa, viedol niekoľko regionálnych nemocníc pod správou finančnej spoločnosti Penta. S týmto skončil v roku 2017. Teraz šéfuje spoločnosti MH Manažment, ktorá kedysi pôsobila pod názvom Fond národného majetku (FNM). 


Galéria

Ľuboš Lopatka predáva luxusný

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články