°C

Streda, 27. máj 2020. Meniny má Iveta, zajtra Viliam.

Bolestivé pátranie lučeneckej polície: Patrik (36) nechal list na rozlúčku, chce si siahnuť na život

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Facebook/ Polícia SR - Trenčiansky kraj
22.05.2020 22:05

LUČENEC - Ďalšie smutné pátranie! Patrik Berky (36) z Veľkej nad Ipľom (okres Lučenec, pozn. red.) zmizol vo štvrtok večer a zanechal po sebe veľavravný odkaz. Všetko teda vedie k tomu, že plánuje ukončiť svoj život. Pomôcť môžete aj vy.


FOTO Záhadné zmiznutie na Liptove: Rozália zanechala blízkym smutný odkaz, naznačuje najhoršie

Polícia prostredníctvom sociálnej siete informovala, že ich lučeneckí kolegovia pátrajú po nezvestnom 36-ročnom Patrikovi Berkym z Veľkej nad Ipľom. "Vo štvrtok večer odišiel z domu na neznáme miesto. Nechal aj list na rozlúčku z ktorého vyplynulo, že si chce siahnuť na život," priblížili ochrancovia zákona.

Opis nezvestného

Patrik Berky je 180 centimetrov vysoký, je chudej postavy, má krátke hnedé vlasy a hnedé oči. Naposledy mal oblečené svetlozelené nohavice, tmavomodré tričko s krátkym rukávom a šedú mikinu s kapucňou. Obuté mal tmavé turistické topánky.

Bolestivé pátranie lučeneckej polície:
Zdroj: Facebook/Polícia SR

"Žiadame občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja," dodala polícia. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články