°C

Sobota, 24. október 2020. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Po premiérovi aj Boris Kollár, líder Sme rodina, skončil v nemocnici: Už nech sú voľby!

Boris Kollár
Boris Kollár
Zdroj: Topky/Ján Zemiar
23.02.2020 21:59

BRATISLAVA - Choroba a únava neskolila len premiéra. V nemocnici skončil večer aj líder Sme rodina Boris Kollár. Informoval o tom na sociálnej sieti. Zdá sa však, že pre neho to nie je prekážka v tom, aby sa zúčastnil predvolebných debát.


Predvolebné súboje bývajú naozaj namáhavé. Parlamentné voľby sú už o šesť dní a politikov čaká posledný týždeň, kedy môžu svojich voličov presvedčiť. Bohužiaľ, kampaň si vyberá aj svoju daň. Včera večer skončil v nemocnici premiér Peter Pellegrini a dnes večer líder hnutia Sme rodina Boris Kollár. 

Kollár skončil v nemocnici

„Tak dnes som skončil v nemocnici na infúzke aj ja... už nech sú voľby a máme to za sebou. Záver kampane v chorobe a v max vyčerpaní, ale dáme to!!! Ešte ma čakajú tri televízne debaty,“ napísal Kollár a pripojil aj fotku z nemocnice podobne ako premiér. 

Po premiérovi aj Boris
Zdroj: Facebook/Boris Kollár

Aj toho totiž včera večer zradilo zdravie. Petra Pellegriniho hospitalizovali s akútnym zápalom horných dýchacích ciest. Choroba ho trápila už dlhšie a zdá sa, že sa kvôli tomu nezúčastní ani ďalších predvolebných debát. 

Hovorca Smeru Ján Mažgút však už predtým informoval, že situáciu riešia. Plánované záverečné diskusie bude Smer riešiť s ohľadom na vývoj zdravotného stavu Petra Pellegriniho.


Galéria

Boris Kollár

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/AMaj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články