Vodič vletel s autom na chodník: FOTO Rozbitej autobusovej zastávky, našťastie bola prázdna | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

Vodič vletel s autom na chodník: FOTO Rozbitej autobusovej zastávky, našťastie bola prázdna

Vodič zbúral autobusovú zastávku
Vodič zbúral autobusovú zastávku
Zdroj: KR PZ Košice
05.07.2019 11:25

MIHCALOVCE – Do autobusovej zastávky v Michalovciach narazil autom 58-ročný vodič. V tom čase sa v blízkosti udalosti nenachádzali žiadni ľudia. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Košiciach Lenka Ivanová s tým, že k dopravnej nehode došlo vo štvrtok (4. 7.) dopoludnia.


„Podľa doterajších zistení vodič z okresu Michalovce, ktorý s vozidlom zn. Opel Zafira smeroval od železničnej stanice v Michalovciach na Zemplínsku Šíravu, pravdepodobne z dôvodu náhlej zdravotnej indispozície prešiel s vozidlom cez obrubník deliaceho stredového pásu do protismeru, zišiel z vozovky, prednou časťou vozidla narazil do smetného koša, nachádzajúceho sa na zastávke autobusov,“ uviedla s tým, že poškodil jej konštrukciu a sklenenú výplň. Požitie alkoholu u neho polícia nezistila.

Vodič zbúral autobusovú zastávku
Zdroj: KR PZ Košice

Podľa predbežnej lekárskej správy vodič aj jeho spolujazdkyňa utrpeli ľahké zranenia. Predbežná škoda bola vyčíslená na 7000 eur. „Presná príčina dopravnej nehody, bližšie okolnosti i miera zavinenia sú predmetom ďalšieho vyšetrovania,“ dodala Ivanová.

Vodič zbúral autobusovú zastávku
Zdroj: KR PZ Košice


Galéria

Vodič zbúral autobusovú zastávku Vodič zbúral autobusovú zastávku Vodič zbúral autobusovú zastávku

Nástroje k článku


ZDROJ: TASR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články