Nedeľa, 9. máj 2021. Meniny má Roland, zajtra Viktória.

V električke ju vystrašil úchyl s penisom: Išla to predýchať na WC a takmer dostala infarkt

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Foto: Profimedia.sk
08.06.2017 15:30

BRATISLAVA - Poriadny rozruch narobil včera v hlavnom meste Ján (35) z trebišovského okresu. Vystrašil cestujúcu v električke, keď si pred ňou stiahol nohavice a vystavoval svoju "pýchu". To ale nebolo všetko.


Bratislavčanka nastúpila ráno do električky mestskej hromadnej dopravy. Pred ôsmou hodinou ju prekvapil chlípny Ján. Počas cesty za zastávkou Blumentálska si z nohavíc vytiahol penis a predvádzal sa. "Vzbudil verejné pohoršenie vykonaním sexuálneho exhibicionizmu pred jednou z cestujúcich," opísal hovorca bratislavských policajtov Michal Szeiff. 

Pohoršená žena okamžite vystúpila. Vtedy ešte nemala tušenie, že ju čaká ďalší šok. O niekoľko desiatok minút na chlípnika, ktorý ju vystrašil v električke, natrafila opäť. Na mieste, kde by to nikto nečakal. Opäť "úradoval" v jednej z budov na Radlinského ulici na dámskych toaletách. "Na miesto bola po prijatí oznámenia vyslaná hliadka PZ, ktorá muža na mieste v súlade so zákonom obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na príslušný útvar PZ," ozrejmil Szeiff.

Medzi zastávkou Blumentálska a Radlinského ulicou je vzdialenosť približne 500 metrov.
V električke ju vystrašil
Zdroj: Foto: Google maps


Prečítajte si aj:

Oteplenie využil výtržník po svojom: Po Trenčíne sa prechádzal úplne nahý


Jána obvinili a posadili do cely policajného zaistenia, vec sa realizuje v tzv. superrýchlom konaní. Polícia podotýka, že pri každom páchaní protiprávneho konania je rýchla a bezodkladná reakcia občanov pre políciu veľkým prínosom, nakoľko pravdepodobnosť zadržania páchateľa a objasnenia skutku je oveľa vyššia ako v prípadoch, keď sa skutky oznamujú s väčším časovým odstupom po čine.


Galéria

Ilustračné foto Medzi zastávkou Blumentálska a

Nástroje k článkuZDROJ: miš
FOTO: Profimedia, Google maps

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články