EXKLUZÍVNE FOTO zo streľby v Šali: Jeden mŕtvy, jeden postrelený! | Topky.sk

°C

Piatok, 13. december 2019. Meniny má Lucia, zajtra Branislava, Bronislava.

EXKLUZÍVNE FOTO zo streľby v Šali: Jeden mŕtvy, jeden postrelený!

Záchranári nakladajú dobodaného do záchranky
Záchranári nakladajú dobodaného do záchranky
Zdroj: Vojtech Pec
25.11.2012 08:27

BRATISLAVA - Do domu na Rímskej ulici, kde býva čínska rodina, vošiel Zdenko S. (29) a zviazal 47-ročného otca s jeho 21-ročným synom.


„Potom, čo sa synovi podarilo vyslobodiť, ho páchateľ štyrikrát bodol do krku, hrude a nôh,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová. Páchateľ následne z domu ušiel, otec sa rozbehol za ním, na neďalekej ulici ho dobehol a postrelil ho do nohy. Z okna v tom čase vyskočila aj matka poraneného muža. Momentálne prebiehajú podľa slov hovorkyne na mieste všetky potrebné procesné úkony.

Postrelený páchateľ

Autor: Vojtech Pec
EXKLUZÍVNE FOTO zo streľby
Zdroj: Vojtech Pec

Zranený muž, ktorého dnes pichol nožom v Šali na Rímskej ulici iný muž, po prevoze do nemocnice zomrel. Ako ďalej uviedla nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, vyšetrovateľka začala trestné stíhanie vo veci zločinu vraždy. Podozrivého páchateľa polícia zadržala, no čo bolo motívom vraždy zatiaľ nevie.

Dobodaný syn, ktorý po prevoze do nemocnice zomrel

Autor: Vojtech Pec
EXKLUZÍVNE FOTO zo streľby
Zdroj: Vojtech Pec

Vyšetrovateľka začala trestné stíhanie vo veci zločinu vraždy v štádiu pokusu, pričom podozrivého útočníka už polícia zadržala. Otec dobodaného syna vlastnil obchod s čínskym textilom s názvom LUCY. Páchaťeľ pracoval v tomto obchode a údajným motívom útoku boli peniaze.

Číňana, ktorý dnes na ulici v Šali strieľal na 29-ročného muža, polícia vypočuje až po zabezpečení tlmočníka. Vypočutý zatiaľ nebol ani 29-ročný Zdenko S. z Tešedíkova, ktorý leží so strelným poranením nohy v nemocnici.

Fotografia z miesta streľby

Autor: Vojtech Pec
EXKLUZÍVNE FOTO zo streľby
Zdroj: Vojtech Pec


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: SITA, tvnoviny
FOTO: Vojtech Pec

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články