Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Čistý deň

Akreditačná komisia dnes nepovedala, či Čistému dňu treba vziať akreditáciu

Ján Richter

Ján Richter

19.04.2017 20:15

BRATISLAVA - Akreditačná komisia ministerstva práce dnes nedospela k stanovisku, či resocializačnému zariadeniu Čistý deň v Galante treba odňať, alebo ponechať akreditáciu. V tejto veci jej členovia nehlasovali. Ku svojmu rozhodnutiu komisia potrebuje poznať ďalšie informácie a zistenia. Povedal to hovorca ministerstva práce Michal Stuška. viac »

Akreditačná komisia dnes opäť rieši Čistý deň: Richter očakáva odpovede

Ján Richter

19.04.2017 14:55

BRATISLAVA – Akreditačná komisia ministerstva práce dnes pokračuje v diskusii o galantskom resocializačnom zariadení Čistý deň. Zasadá od rána. Pokračuje v nedokončenej rozprave z predchádzajúceho zasadnutia. Minister práce Ján Richter (Smer-SD) verí, že dnes získa odpovede na viaceré nezodpovedané otázky. viac »


Richter je zhnusený časťou opozície: Na odvolávanie je pripravený, nenechá sa ňou vydierať

Ján Richter

23.03.2017 21:15

BRATISLAVA – Minister práce Ján Richter (Smer-SD) je na odvolávanie v parlamente pripravený. Opozičným politikom odkazuje, že o tomto kroku hovoria "už prakticky pol roka". Richter si stojí za tvrdením, že viaceré vyhlásenia v kauze Čistý deň opakovane vyvrátil už preverenými faktami a dôkazmi. viac »


Čistý deň sa opäť ocitne pred komisiou: Jeho akreditácia visí na vlásku

Čistý deň sa opäť

20.03.2017 14:35

BRATISLAVA - Už túto stredu opäť zasadne Akreditačná komisia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR), aby prediskutovala situáciu v resocializačnom stredisku Čistý deň v Galante. Ako dnes novinárom povedal minister práce Ján Richter, na zasadnutie pozvali aj štatutárov Čistého dňa. viac »


Kauza Čistý deň špatí Slovensko: Všetko za 7 mesiacov! Mýty, obvinenia a škandalózne zvraty

Kauza Čistý deň špatí
FotoVideo

15.03.2017 05:55

BRATISLAVA - Kauza roka. Dianie v resocializačnom centre Čistý deň v týchto dňoch púta pozornosť celého Slovenska. Špina, ktorá sa valí z nových odhalení, doslova vyráža dych. Každý deň totiž vychádzajú na svetlo sveta zarážajúce informácie. Kto sú kľúčoví aktéri kauzy? Kedy to všetko začalo a ako pokračovala? Pripravili sme prehľadnú chronológiu celého príbehu. viac »


Najšokujúcejšie odhalenie v kauze roka: Lipšic má spis hrozivej pravdy o vedení Čistého dňa

Najšokujúcejšie odhalenie v kauze
FotoVideo

14.03.2017 18:20

BRATISLAVA - Kauza Čistý deň naberá každým dňom nový rozmer. Daniel Lipšic sa rozhodol reagovať na obvinenia matiek chovankýň kontroverzného centra. Predložil šokujúce dôkazy. Ako môže riaditeľ Čistého dňa vykonávať funkciu riaditeľa s takouto diagnózou? Pýta sa exposlanec a podáva trestné oznámenie. viac »


"Reality show" roka alebo kauza Čistý deň vrcholí: VIDEO Matky zaútočili na dcéry, sú v tom drogy!

FotoVideo

14.03.2017 13:58

BRATISLAVA - Matky proti dcéram. Kauza Čistý deň sa zvrháva. Po žalobách na vedenie centra od dvoch chovankýň prišla dnes reakcia. Matky mladej Simony a Tamary vystúpili na tlačovke, aby vyhlásili, že ich dcéry boli pod vplyvom drog. Tvrdia, že ich niekto manipuluje a nekonajú podľa svojej vôle. Zástupcovia Čistého dňa spolu s matkami dokonca tvrdia, že ich sledujú. viac »


Brutálny zvrat v prípade pikantného chatu Kollára so Simonou: Všetko je inak! Únos a vydieranie

Brutálny zvrat v prípade
Foto

13.03.2017 18:03

BRATISLAVA - Totálny zvrat v kauze Čistý deň. Prehovorili dve klientky tohto kontroverzného centra. Ich výpoveď poriadne zatrasie pozíciou riaditeľa centra Petra Tománka a jeho manželky. Obe dievčatá hovoria o brutálnom nátlaku Tománkovcov. Simona sa dokonca rozhodla podať na Tománkovú trestné oznámenie. viac »


Simona (18) prehovorila o detailoch vzťahu s koketom Kollárom: Toto vám zatajil!

Simona (18) prehovorila o
Foto

10.03.2017 12:59

BRATISLAVA - Kollárova mladá dievčina prehovorila. Poslanec a multiotecko neukázal celú konverzáciu. Simona z kontroverzného centra Čistý deň, s ktorou laškoval opozičný poslanec Boris Kollár, tvrdí, že zamlčiava fakty. Ich verzie nesedia, jeden z nich klame. viac »


Boris Kollár ukázal pikantný chat s chovankyňou Čistého dňa: Vyš*káme sa, zlatino!

Boris Kollár ukázal pikantný
FotoVideo

09.03.2017 09:35

BRATISLAVA - Nemám čo skrývať. Povedal Kollár a ukázal prepis komunikácie na Facebooku medzi ním a mladou chovankyňou resocializačného centra v Galante. Na verejnosť tak prenikli pikantné správy, ktoré si píše poslanec parlamentu s neplnoletou dievčinou. O Kollárovi je známe, že žije podľa veľmi uvoľnenej morálky, no to, čo písal maloletej, vyrazí dych. viac »


Kauza Čistý deň: Proti ponechaniu akreditácie bojuje aj komora sociálnych pracovníkov

Kauza Čistý deň: Proti

03.03.2017 14:16

BRATISLAVA - Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce nesúhlasí s rozhodnutím Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) ponechať resocializačnému stredisku Čistý deň v Galante akreditáciu. Vo vyhlásení, ktoré poskytol predseda komory Peter Kulifaj, zároveň vyjadril podporu dvom členom Akreditačnej komisie MPSVR, ... viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.