Štvrtok, 23. marec 2017. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Čistý deň

Čistý deň sa opäť ocitne pred komisiou: Jeho akreditácia visí na vlásku

20.03.2017 14:35

BRATISLAVA - Už túto stredu opäť zasadne Akreditačná komisia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR), aby prediskutovala situáciu v resocializačnom stredisku Čistý deň v Galante. Ako dnes novinárom povedal minister práce Ján Richter, na zasadnutie pozvali aj štatutárov Čistého dňa. viac »

Kauza Čistý deň špatí Slovensko: Všetko za 7 mesiacov! Mýty, obvinenia a škandalózne zvraty

Kauza Čistý deň špatí
FotoVideo

15.03.2017 05:55

BRATISLAVA - Kauza roka. Dianie v resocializačnom centre Čistý deň v týchto dňoch púta pozornosť celého Slovenska. Špina, ktorá sa valí z nových odhalení, doslova vyráža dych. Každý deň totiž vychádzajú na svetlo sveta zarážajúce informácie. Kto sú kľúčoví aktéri kauzy? Kedy to všetko začalo a ako pokračovala? Pripravili sme prehľadnú chronológiu celého príbehu. viac »


Najšokujúcejšie odhalenie v kauze roka: Lipšic má spis hrozivej pravdy o vedení Čistého dňa

Najšokujúcejšie odhalenie v kauze
FotoVideo

14.03.2017 18:20

BRATISLAVA - Kauza Čistý deň naberá každým dňom nový rozmer. Daniel Lipšic sa rozhodol reagovať na obvinenia matiek chovankýň kontroverzného centra. Predložil šokujúce dôkazy. Ako môže riaditeľ Čistého dňa vykonávať funkciu riaditeľa s takouto diagnózou? Pýta sa exposlanec a podáva trestné oznámenie. viac »


"Reality show" roka alebo kauza Čistý deň vrcholí: VIDEO Matky zaútočili na dcéry, sú v tom drogy!

FotoVideo

14.03.2017 13:58

BRATISLAVA - Matky proti dcéram. Kauza Čistý deň sa zvrháva. Po žalobách na vedenie centra od dvoch chovankýň prišla dnes reakcia. Matky mladej Simony a Tamary vystúpili na tlačovke, aby vyhlásili, že ich dcéry boli pod vplyvom drog. Tvrdia, že ich niekto manipuluje a nekonajú podľa svojej vôle. Zástupcovia Čistého dňa spolu s matkami dokonca tvrdia, že ich sledujú. viac »


Brutálny zvrat v prípade pikantného chatu Kollára so Simonou: Všetko je inak! Únos a vydieranie

Brutálny zvrat v prípade
Foto

13.03.2017 18:03

BRATISLAVA - Totálny zvrat v kauze Čistý deň. Prehovorili dve klientky tohto kontroverzného centra. Ich výpoveď poriadne zatrasie pozíciou riaditeľa centra Petra Tománka a jeho manželky. Obe dievčatá hovoria o brutálnom nátlaku Tománkovcov. Simona sa dokonca rozhodla podať na Tománkovú trestné oznámenie. viac »


Simona (18) prehovorila o detailoch vzťahu s koketom Kollárom: Toto vám zatajil!

Simona (18) prehovorila o
Foto

10.03.2017 12:59

BRATISLAVA - Kollárova mladá dievčina prehovorila. Poslanec a multiotecko neukázal celú konverzáciu. Simona z kontroverzného centra Čistý deň, s ktorou laškoval opozičný poslanec Boris Kollár, tvrdí, že zamlčiava fakty. Ich verzie nesedia, jeden z nich klame. viac »


Boris Kollár ukázal pikantný chat s chovankyňou Čistého dňa: Vyš*káme sa, zlatino!

Boris Kollár ukázal pikantný
FotoVideo

09.03.2017 09:35

BRATISLAVA - Nemám čo skrývať. Povedal Kollár a ukázal prepis komunikácie na Facebooku medzi ním a mladou chovankyňou resocializačného centra v Galante. Na verejnosť tak prenikli pikantné správy, ktoré si píše poslanec parlamentu s neplnoletou dievčinou. O Kollárovi je známe, že žije podľa veľmi uvoľnenej morálky, no to, čo písal maloletej, vyrazí dych. viac »


Kauza Čistý deň: Proti ponechaniu akreditácie bojuje aj komora sociálnych pracovníkov

Kauza Čistý deň: Proti

03.03.2017 14:16

BRATISLAVA - Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce nesúhlasí s rozhodnutím Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) ponechať resocializačnému stredisku Čistý deň v Galante akreditáciu. Vo vyhlásení, ktoré poskytol predseda komory Peter Kulifaj, zároveň vyjadril podporu dvom členom Akreditačnej komisie MPSVR, ... viac »


Dôležitý posun v kauze Čistý deň: Ministerstvo rozhodlo o akreditácii, Richter o výsledku mlčí

Minister práce, sociálnych vecí

10.02.2017 14:59

BRATISLAVA - Ministerstvo práce sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) už rozhodlo, či resocializačné zariadenie Čistý deň v Galante príde, alebo nepríde o akreditáciu. Verejnosť sa však o verdikte ešte nedozvie, informoval dnes na tlačovej konferencii v Bratislave šéf rezortu Ján Richter (Smer-SD). Ten by mohol byť známy v priebehu dvoch týždňov. viac »


Drsné obvinenie v kauze Čistý deň: VIDEO Sex tutlali, vraj za dievčatami chodil minister!

Ján Richter
FotoVideo

10.02.2017 11:10

BRATISLAVA - Užíval si v kontroverznom centre minister práce s dievčatami? Aj takéto obvinenia padajú v parlamente, keď sa poslanci hádajú. Na pretrase bola včera v pléne správa odchádzajúcej ombudsmanky, no okamžite sa z rozpravy stala hádka. Zaujalo najmä kuriózne obvinenie ministra Jána Richtera. viac »


Z Čistého dňa ušli dievčatá (16) na FOTO, zľahla sa po nich zem: Ak ste ich videli, volajte 158

Z Čistého dňa ušli
Foto

27.01.2017 09:43

GALANTA - Kriminálna polícia v Galante pátra po dvoch 16-ročných dievčatách - Kataríne Širokej zo Šaštína-Stráží v okrese Senica a Klaudii Kristíne Stráňavovej z Bratislavy. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.