Čistý deň | Topky.sk - Bleskovky

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Čistý deň

V Čistom dni je ešte päť klientov, brány by mal zatvoriť čoskoro

23.01.2018 14:40

BRATISLAVA – Rozhodnutie o odňatí akreditácie galantskému resocializačnému zariadeniu Čistý deň by mohlo byť právoplatné v krátkom čase, avizuje Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR. Zákonné procesy, ktoré s tým súvisia, by už mali byť takmer na svojom konci. viac »

Ministerstvo práce zatiaľ nemohlo odoslať zrušenie akreditácie Čistému dňu, uviedlo dôvod

Ján Richter

06.09.2017 15:30

BRATISLAVA - Minister práce Ján Richter (Smer-SD) dnes po rokovaní vlády neprišiel medzi novinárov, pretože sa sústreďuje na mimoriadnu schôdzu parlamentu a všetky zásadné argumenty si necháva na štvrtkovú obhajobu. Uviedol to hovorca ministerstva práce Michal Stuška. Podľa hovorcu minister nemieni odstúpiť z funkcie, no bude musieť rešpektovať postoj ... viac »


Zvrat v kauze Čistý deň: Bývalého zamestnanca obvinili zo sexuálneho zneužívania mladistvej

Zvrat v kauze Čistý

11.08.2017 15:30

BRATISLAVA – Ministerstvo práce vyhovelo protestu Generálnej prokuratúry (GP) SR a zrušilo rozhodnutie o nezrušení akreditácie resocializačnému zariadeniu Čistý deň. Informovala o tom hovorkyňa GP Andrea Predajňová. viac »


Prvé obvinenie: Bývalého zamestnanca Čistého dňa obvinili zo sexuálneho zneužívania chovankyne

Prvé obvinenie: Bývalého zamestnanca

11.08.2017 12:09

BRATISLAVA – V kauze resocializačného zariadenia Čistý deň v Galante padlo prvé obvinenie. Podľa informácií TV JOJ sa týka sexuálneho zneužívania chovankyne Čistého dňa Rebeky. Polícia v tomto prípade vzniesla obvinenie voči vtedajšiemu zamestnancovi Čistého dňa Igorovi J., ktorý tam pracoval ako terapeut a zastupoval aj riaditeľa. Túto informáciu pre ... viac »


Akreditačná komisia dnes nepovedala, či Čistému dňu treba vziať akreditáciu

Ján Richter

19.04.2017 20:15

BRATISLAVA - Akreditačná komisia ministerstva práce dnes nedospela k stanovisku, či resocializačnému zariadeniu Čistý deň v Galante treba odňať, alebo ponechať akreditáciu. V tejto veci jej členovia nehlasovali. Ku svojmu rozhodnutiu komisia potrebuje poznať ďalšie informácie a zistenia. Povedal to hovorca ministerstva práce Michal Stuška. viac »


Akreditačná komisia dnes opäť rieši Čistý deň: Richter očakáva odpovede

Ján Richter

19.04.2017 14:55

BRATISLAVA – Akreditačná komisia ministerstva práce dnes pokračuje v diskusii o galantskom resocializačnom zariadení Čistý deň. Zasadá od rána. Pokračuje v nedokončenej rozprave z predchádzajúceho zasadnutia. Minister práce Ján Richter (Smer-SD) verí, že dnes získa odpovede na viaceré nezodpovedané otázky. viac »


Richter je zhnusený časťou opozície: Na odvolávanie je pripravený, nenechá sa ňou vydierať

Ján Richter

23.03.2017 21:15

BRATISLAVA – Minister práce Ján Richter (Smer-SD) je na odvolávanie v parlamente pripravený. Opozičným politikom odkazuje, že o tomto kroku hovoria "už prakticky pol roka". Richter si stojí za tvrdením, že viaceré vyhlásenia v kauze Čistý deň opakovane vyvrátil už preverenými faktami a dôkazmi. viac »


Čistý deň sa opäť ocitne pred komisiou: Jeho akreditácia visí na vlásku

Čistý deň sa opäť

20.03.2017 14:35

BRATISLAVA - Už túto stredu opäť zasadne Akreditačná komisia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR), aby prediskutovala situáciu v resocializačnom stredisku Čistý deň v Galante. Ako dnes novinárom povedal minister práce Ján Richter, na zasadnutie pozvali aj štatutárov Čistého dňa. viac »


Kauza Čistý deň špatí Slovensko: Všetko za 7 mesiacov! Mýty, obvinenia a škandalózne zvraty

Kauza Čistý deň špatí
FotoVideo

15.03.2017 05:55

BRATISLAVA - Kauza roka. Dianie v resocializačnom centre Čistý deň v týchto dňoch púta pozornosť celého Slovenska. Špina, ktorá sa valí z nových odhalení, doslova vyráža dych. Každý deň totiž vychádzajú na svetlo sveta zarážajúce informácie. Kto sú kľúčoví aktéri kauzy? Kedy to všetko začalo a ako pokračovala? Pripravili sme prehľadnú chronológiu celého príbehu. viac »


Najšokujúcejšie odhalenie v kauze roka: Lipšic má spis hrozivej pravdy o vedení Čistého dňa

Najšokujúcejšie odhalenie v kauze
FotoVideo

14.03.2017 18:20

BRATISLAVA - Kauza Čistý deň naberá každým dňom nový rozmer. Daniel Lipšic sa rozhodol reagovať na obvinenia matiek chovankýň kontroverzného centra. Predložil šokujúce dôkazy. Ako môže riaditeľ Čistého dňa vykonávať funkciu riaditeľa s takouto diagnózou? Pýta sa exposlanec a podáva trestné oznámenie. viac »


"Reality show" roka alebo kauza Čistý deň vrcholí: VIDEO Matky zaútočili na dcéry, sú v tom drogy!

FotoVideo

14.03.2017 13:58

BRATISLAVA - Matky proti dcéram. Kauza Čistý deň sa zvrháva. Po žalobách na vedenie centra od dvoch chovankýň prišla dnes reakcia. Matky mladej Simony a Tamary vystúpili na tlačovke, aby vyhlásili, že ich dcéry boli pod vplyvom drog. Tvrdia, že ich niekto manipuluje a nekonajú podľa svojej vôle. Zástupcovia Čistého dňa spolu s matkami dokonca tvrdia, že ich sledujú. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.