Teror v Berlíne | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Teror v Berlíne

Vyšetrovateľ to povedal otvorene: Predvianočnému útoku v Berlíne sa dalo predísť

Útok si vyžiadal 12 mŕtvych

Útok si vyžiadal 12 mŕtvych

12.10.2017 20:45

BERLÍN - Neúspešného žiadateľa o azyl z Tuniska, ktorý vlani spáchal útok na vianočný trh v Berlíne, bolo možné už niekoľko mesiacov predtým vziať do väzby a deportovať. Konštatoval to dnes osobitný vyšetrovateľ, ktorého berlínske vedenie poverilo zistením možných pochybení orgánov v prípade útočníka Anisa Amriho. viac »

Amri bol zrejme jediným páchateľom útoku na vianočných trhoch v Berlíne

Amri bol zrejme jediným

12.04.2017 21:45

BERLÍN - Útočník tuniského pôvodu Anis Amri, ktorý na vlaňajších vianočných trhoch v Berlíne usmrtil 12 ľudí, bol zrejme jediným páchateľom tohto činu. Uviedla to dnes nemecká prokuratúra, ktorá k takémuto zisteniu dospela pri vyšetrovaní prípadu. viac »


De Maiziere odhalil hroznú skutočnosť: Útočník z vianočných trhov v Berlíne mohol byť odhalený skôr

Thomas de Maiziere

28.03.2017 19:40

BERLÍN - Útočník tuniského pôvodu Anis Amri, ktorý na vianočných trhoch v nemeckej metropole Berlín nákladným autom zrazil a usmrtil 12 ľudí, mohol byť odhalený skôr. Uviedol to dnes nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere. viac »


Turecká polícia zadržala troch podozrivých z kontaktov s tuniským atentátnikom z Berlína

Ilustračné foto

20.03.2017 18:42

ISTANBUL - Turecká polícia zadržala troch podozrivých v súvislosti s decembrovým teroristickým útokom na jeden z vianočných trhov v Berlíne. Stalo sa tak ešte minulý týždeň na medzinárodnom letisku v Istanbule, informovali dnes tamojšie médiá. Trojica nemeckých občanov libanonského pôvodu je v podozrení, že bola v kontakte s tuniským atentátnikom z Berlína Anisom Amrim. viac »


Výbušniny použité pri útokoch v Paríži a Bruseli pomáhal vyrobiť Sýrčan

Obete francúzskych útokov si

07.03.2017 11:20

PARÍŽ - Policajným vyšetrovaním sa zistilo, že výbušniny použité pri teroristických útokoch v Paríži a Bruseli pomáhal vyrobiť občan Sýrie - zrejme rodák z Aleppa, ktorý pricestoval do Európy pod falošným menom Ahmad Alkhald. Informoval o tom dnes na svojej webovej stránke denník La Libre Belgique. viac »


Šokujúce zistenie o útočníkovi z Berlína: Bol to narkoman!

Šokujúce zistenie o útočníkovi

04.03.2017 14:25

BERLÍN - Tunisan Anis Amri, ktorý zaútočil na vianočných trhoch v Berlíne, pravidelne užíval kokaín a marihuanu. Ukázali to výsledky jeho pitvy, o ktorých dnes informovala talianska tlačová agentúra ANSA. viac »


Poľský dopravca chce naspäť kamión z útoku v Berlíne: Znova s ním plánuje jazdiť

Poľský dopravca chce naspäť

25.02.2017 17:11

VARŠAVA - Poľský autodopravca Ariel Žurawski, ktorému patrí kamión použitý pri teroristickom útoku v Berlíne z 19. decembra, požaduje od nemeckých orgánov vrátenie tohto vozidla. Pokračujúce zadržiavanie kamióna v Nemecku ako dôkazového materiálu mu podľa vlastných slov spôsobuje straty, pre ktoré jeho veritelia nemajú pochopenie, a hrozí mu tak bankrot. viac »


Hľadanie Amriho komplicov pokračuje: Vyšetruje sa už aj vo Švajčiarsku

Skaza po útoku na

07.01.2017 20:35

BERLÍN - Úrad švajčiarskeho generálneho prokurátora (OAG) vedie od stredy vyšetrovanie prípadu, ktorý súvisí s útokom na vianočných trhoch v Berlíne. Podľa dnešného vyhlásenia OAG sa vyšetrovanie vedie voči neznámym osobám na základe informácie získanej zo zahraničia. viac »


Strojca berlínskych útokov prebýval aj vo Švajčiarsku: Kúpil si tam vražednú zbraň?!

Na snímke telo Tunisana

07.01.2017 07:10

BERN - Útočník z vianočných trhov v Berlíne Anis Amri strávil v minulosti dlhší čas vo Švajčiarsku a možno tam bol dokonca viackrát, oznámila dnes nemecká televízia ZDF. viac »


Nové informácie o útočníkovi z Berlína: Používal až štrnásť rôznych identít

Nové informácie o útočníkovi

05.01.2017 17:28

DÜSSELDORF - Útočník z Berlína, 24-ročný Tunisan Anis Amri, používal podľa informácií nemeckých úradov celkovo 14 rôznych identít. viac »


Spolková prokuratúra v Nemecku: Amri je bez pochýb útočníkom z Berlína

Spolková prokuratúra v Nemecku:

04.01.2017 21:10

KARLSRUHE - Nemecká Spolková prokuratúra považuje 24-ročného Tunisana Anisa Amriho, ktorého zastrelili na predmestí Milána krátko pred vianočnými sviatkami talianski policajti, za nespochybniteľného páchateľa teroristického útoku kamiónom na jeden z vianočných trhov v Berlíne z 19. decembra. Povedala to dnes v Karlsruhe jej hovorkyňa Frauke Köhlerová. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.