Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Teror v Berlíne

Turecká polícia zadržala troch podozrivých z kontaktov s tuniským atentátnikom z Berlína

Ilustračné foto

Ilustračné foto

20.03.2017 18:42

ISTANBUL - Turecká polícia zadržala troch podozrivých v súvislosti s decembrovým teroristickým útokom na jeden z vianočných trhov v Berlíne. Stalo sa tak ešte minulý týždeň na medzinárodnom letisku v Istanbule, informovali dnes tamojšie médiá. Trojica nemeckých občanov libanonského pôvodu je v podozrení, že bola v kontakte s tuniským atentátnikom z Berlína Anisom Amrim. viac »

Výbušniny použité pri útokoch v Paríži a Bruseli pomáhal vyrobiť Sýrčan

Obete francúzskych útokov si

07.03.2017 11:20

PARÍŽ - Policajným vyšetrovaním sa zistilo, že výbušniny použité pri teroristických útokoch v Paríži a Bruseli pomáhal vyrobiť občan Sýrie - zrejme rodák z Aleppa, ktorý pricestoval do Európy pod falošným menom Ahmad Alkhald. Informoval o tom dnes na svojej webovej stránke denník La Libre Belgique. viac »


Šokujúce zistenie o útočníkovi z Berlína: Bol to narkoman!

Šokujúce zistenie o útočníkovi

04.03.2017 14:25

BERLÍN - Tunisan Anis Amri, ktorý zaútočil na vianočných trhoch v Berlíne, pravidelne užíval kokaín a marihuanu. Ukázali to výsledky jeho pitvy, o ktorých dnes informovala talianska tlačová agentúra ANSA. viac »


Poľský dopravca chce naspäť kamión z útoku v Berlíne: Znova s ním plánuje jazdiť

Poľský dopravca chce naspäť

25.02.2017 17:11

VARŠAVA - Poľský autodopravca Ariel Žurawski, ktorému patrí kamión použitý pri teroristickom útoku v Berlíne z 19. decembra, požaduje od nemeckých orgánov vrátenie tohto vozidla. Pokračujúce zadržiavanie kamióna v Nemecku ako dôkazového materiálu mu podľa vlastných slov spôsobuje straty, pre ktoré jeho veritelia nemajú pochopenie, a hrozí mu tak bankrot. viac »


Hľadanie Amriho komplicov pokračuje: Vyšetruje sa už aj vo Švajčiarsku

Skaza po útoku na

07.01.2017 20:35

BERLÍN - Úrad švajčiarskeho generálneho prokurátora (OAG) vedie od stredy vyšetrovanie prípadu, ktorý súvisí s útokom na vianočných trhoch v Berlíne. Podľa dnešného vyhlásenia OAG sa vyšetrovanie vedie voči neznámym osobám na základe informácie získanej zo zahraničia. viac »


Strojca berlínskych útokov prebýval aj vo Švajčiarsku: Kúpil si tam vražednú zbraň?!

Na snímke telo Tunisana

07.01.2017 07:10

BERN - Útočník z vianočných trhov v Berlíne Anis Amri strávil v minulosti dlhší čas vo Švajčiarsku a možno tam bol dokonca viackrát, oznámila dnes nemecká televízia ZDF. viac »


Nové informácie o útočníkovi z Berlína: Používal až štrnásť rôznych identít

Nové informácie o útočníkovi

05.01.2017 17:28

DÜSSELDORF - Útočník z Berlína, 24-ročný Tunisan Anis Amri, používal podľa informácií nemeckých úradov celkovo 14 rôznych identít. viac »


Spolková prokuratúra v Nemecku: Amri je bez pochýb útočníkom z Berlína

Spolková prokuratúra v Nemecku:

04.01.2017 21:10

KARLSRUHE - Nemecká Spolková prokuratúra považuje 24-ročného Tunisana Anisa Amriho, ktorého zastrelili na predmestí Milána krátko pred vianočnými sviatkami talianski policajti, za nespochybniteľného páchateľa teroristického útoku kamiónom na jeden z vianočných trhov v Berlíne z 19. decembra. Povedala to dnes v Karlsruhe jej hovorkyňa Frauke Köhlerová. viac »


Zbraň tuniského teroristu Amriho sa zhoduje s tou, ktorou zomrel poľský kamionista

Ilustračné foto

04.01.2017 15:05

RÍM - Tou istou zbraň, ktorou hľadaný tuniský terorista Anis Amri mieril na policajnú hliadku pri Miláne, bol zastrelený aj vodič poľského kamiónu použitého pri útoku na vianočné trhy v Berlíne. Potvrdila to dnes talianska polícia. viac »


Vražedný kamión z Berlína chcú vystaviť v múzeu

Zdemolované vianočné trhy v

04.01.2017 10:15

BONN - Múzeum v Bonne, ktoré mapuje povojnové dejiny Nemecka, by mohlo zaradiť do svojich zbierok prinajmenšom časť poľského kamióna použitého pri decembrovom teroristickom útoku na vianočné trhy v Berlíne. viac »


Anis si vražednú zbraň priniesol do Talianska: Na policajtov strieľal rovnakou pištoľou

Telo Anisa Amriho

02.01.2017 18:05

MILÁNO - Zbraň, s ktorou atentátnik z Berlína strieľal na talianskych policajtov v meste Sesto San Giovanni pri Miláne, je s veľkou pravdepodobnosťou tá istá, ktorú použil pri teroristickom útoku na jeden z vianočných trhov v nemeckej metropole z 19. decembra. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?