Štvrtok, 18. január 2018. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Farma 6

Markizáčka Kveta Horváthová ide "pod nôž": Operácia, ktorú odkladala viac ako 20 rokov!

Kveta Horváthová už čoskoro absolvuje operáciu.

Kveta Horváthová už čoskoro absolvuje operáciu.

Foto
31.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Nový rok začne markizáčka Kveta Horváthová (41) nie práve najpríjemnejším spôsobom. Ako totiž informovala svojich priaznivcov na sociálnej sieti Instagram, už čoskoro pôjde „pod nôž“. Podstúpi operáciu, ktorú viac ako 20 rokov odkladala. viac »

Sexbomba z markizáckych obrazoviek sa zasnúbila: Bleskové ÁNO boháčovi z Austrálie!

Sexbomba z markizáckych obrazoviek
Foto

28.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Hoci sa Petra Palusková (26) netajila tým, že má dlhodobý problém nájsť si stabilného partnera, teraz je všetko celkom inak. Počas uplynulých troch týždňov totiž bývalá farmárka zahorela takou láskou, že dnes sa už dokonca pýši statusom „zasnúbená“. Bleskurýchle Áno mala povedať boháčovi z Austrálie! viac »


Vulgárna exfarmárka v ultra mini: Sexi pózy s holou ri*ou pri stromčeku!

Vulgárna exfarmárka v ultra
Foto

28.12.2017 00:00

BRATISLAVA - Daniela Nikoleta Kortišová (22) sa do povedomia verejnosti dostala pred dvomi rokmi vďaka markizáckej reality šou Farma. Už vtedy plavovláska pútala pozornosť svojími napumpovanými perami či bujným poprsím. Odvtedy však svoj výzor ešte viac vyumelkovala a k tomu prispôsobila aj svoje vystupovanie. To totiž na sociálnych sieťach častokrát ... viac »


Veľké finále markizáckej Farmy: TOTO je víťaz 9. série!

Veľké finále markizáckej Farmy:
FotoVideo

16.12.2017 22:00

BRATISLAVA - Deviata séria reality šou Farma sa definitívne skončila. Veľké finále sa uskutočnilo v piatok večer po dlhých štrnástich týždňoch boja v neúprosných podmienkach markizáckeho statku. V poslednom, no najdôležitejšom dueli, si svoje sily zmerali Miša a Šimon. Definitívnym víťazom sa napokon stal Šimon! viac »


Pohroma na markizáckej Farme... A druhý finalista je jasný!

Pohroma na markizáckej Farme...

14.12.2017 13:30

ORAVA - Už zajtra sa naživo odohrá finále markizáckej šou Farma. Predtým sa však muselo rozhodnúť, kto sa stane súperom prvej finalistky Michaly Kiripolskej. Zostávajúca trojica dostala od hospodára Martina tri úlohy, tie však dopadli katastrofálne. Nakoniec ale na postup do konečného boja nemali vplyv, o semifinalistoch rozhodli bývalí účastníci súťaže ... viac »


Sexi playmate na pokraji zúfalstva: Zničí mi to celý život!

Sexi playmate na pokraji
Foto

12.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Hanba na celý život! Príchod starých farmárov oslávili na odľahlom statku vo veľkom štýle. Alkoholovému kúzlu sa aktuálne poddala Petra (25), ktorá sa vďaka tomu nevyhla pekným pár trapasom priamo pred markizáckymi kamerami. Sexi playmate je preto teraz doslova na pokraji zúfalstva. viac »


Obrovská hádka na Markíze: Padali urážky najhrubšieho zrna!

Obrovská hádka na Markíze:
Foto

11.12.2017 13:30

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Veľké finále Farmy sa blíži a do hry sa opäť zapojili aj starí obyvatelia salaša, ktorí svojím hlasom rozhodnú o tom, kto zo zostávajúcich statkárov to dotiahne až do záverečného boja. Ich príchod však bude mať aj trpkú príchuť – pri „stole pravdy“ sa totiž strhne obrovská hádka, ktorej následkom budú urážky toho najhrubšieho zrna! viac »


Najhoršie obavy sa naplnili: Na obrazovkách Markízy skončil tento muž!

Najhoršie obavy sa naplnili:
Foto

09.12.2017 11:00

BRATISLAVA - Nevyšlo mu to! Jožko Bohdan (40) zanechal v markizáckej šou Farma za sebou obrovský kus práce. Na výhru to však nestačilo. Vo včerajšom dueli ho totiž tesne pred bránami finále vyradil silnejší statkár Šimon Néma (26). S vysnívaným titulom kráľa Farmy 9 sa tak musel už nadobro rozlúčiť! viac »


Pohár trpezlivosti už pretiekol: Je to poriadny sebec, kričia na Markíze!

Farma
Foto

08.12.2017 12:00

BRATISLAVA - Ide mu len o peniaze! Takto zneli tvrdé slová farmára Šimona (26), ktoré adresoval prvému duelantovi Jožkovi (40). K názoru mladého kvetinára sa pridali aj ostatní obyvatelia salaša, ktorí sa rad radom vyjadrili, že z Jozefa sa tesne pred bránami finále vykľul poriadny sebec. Je to skutočne tak? viac »


Strach z konca: Na markizáckych obrazovkách ide do tuhého!

Strach z konca: Na
Foto

07.12.2017 14:00

BRATISLAVA - Bojí sa prehry! Jožko Bohdan (40), ktorý už od začiatku Farmy robil všetko preto, aby sa prebojoval až do samotného finále, sa najnovšie vyjadril, že ak pôjde do duelu, tak je bez šance. V súťaži už totiž ostali len dvaja muži a štyri ženy, a tak je viac než isté, že opäť raz pôjde do arény práve on. No ak sa tak stane, sily si bude musieť ... viac »


Obrovské sklamanie na Markíze: Slzy tiekli potokom!

Obrovské sklamanie na Markíze:
Foto

06.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Ronila krokodílie slzy! Zostávajúci farmári už od začiatku týždňa s napätím očakávajú príchod svojich najbližších. Výnimkou nebola ani česká modelka Petra (25), ktorá sa síce dočkala, no zároveň aj poriadne sklamala. Takto si totiž rodinnú návštevu ani len zďaleka nepredstavovala! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?