Sobota, 21. apríl 2018. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Ewa Farna vystrašila superstaristov: Vrieskala a skákala po stole!

Ewa Farna je riadna divoška.
Ewa Farna je riadna divoška.
14.01.2013 09:00

BRATISLAVA – Nevyspytateľná! Prísne slová a kritika z úst Paľa Haberu (50) a Ondřeja Soukupa (61) zrejme nie sú to jediné, pred čím by sa mali mať súťažiaci aktuálnej série SuperStar na pozore. Ako vidno na videu, aj najmladšia členka poroty Ewa Farna (19) je nevyspytateľná. Počas kastingov sa chvíľkami správala tak, ako keby bola z divých vajec.


Spontánna a bláznivá! Speváčka Ewa Farna nie je žiadna suchárka. Potvrdzuje to aj zostrih z jednotlivých kastingov speváckej šou SuperStar. Najmladšia členka poroty totiž popri svojich kolegoch občas vystrája ako utrhnutá z reťaze. Svojimi odviazanými reakciami vykoľajila nejedného súťažiaceho.

„Ewa je poriadna divoška. Viackrát nemala problém dobehnúť k súťažiacim a skackať tam okolo nich. Zatancovala si napríklad aj na porotcovskom stolíku. Emócie dávala najavo aj hlasným krikom,“ dozvedeli sme sa zo zákulisia. „Niektorým súťažiacim to pomohlo, aby sa uvoľnili, mnohých to však ešte viac vystresovalo,“ dodal náš zdroj.

Problém s vyjadrovaním svojich pocitov však nemá ani Soukup. Ten napríklad pri komunikácii so súťažiacimi neváhal použiť vystretý prostredník. Takéto vulgárne gesto by od postaršieho odborníka zrejme čakal málokto. Ak chcete vedieť, na čo všetko sa môžete v speváckej súťaži ešte tešiť, pozrite si video.

VIDEO: Zostrih z kastingov do speváckej šou SuperStar.

Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player

Je vám Ewa Farna ako porotkyňa sympatická?

65 % nie
áno 35 %

Hlasovalo: 1702Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.skFoto a
VIDEO: TV Markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články