Župné voľby 2017 v Košickom kraji - prehľad | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 17. júl 2018. Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila.

Košický kraj - župné voľby 2017

Volebný škandál v Košiciach naberá na obrátkach! Raši podal trestné oznámenie

Richard Raši

Richard Raši

24.01.2018 10:35

BRATISLAVA - Neúspešný kandidát na predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) za stranu Smer–SD Richard Raši podal v uplynulých dňoch na polícii v súvislosti s jesennými voľbami do vyšších územných celkov (VÚC) trestné oznámenie. viac »

J. HOLEČKO: Budem prijímať krízové opatrenia

Jozef Holečko, kandidát na

06.11.2013 13:51

KOŠICE – Jozef Holečko sa chce vo svojich 59 rokoch ako nezávislý kandidát pokúsiť zabojovať o kreslo predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK). Bývalý vojak z povolania a výsadkár je nadšeným kynológom, záchranárom, pracoval v krízovom manažmente STV a dnes prevádzkuje taxislužbu. Jeho prioritou je riešenie nezamestnanosti a podpora miestneho podnikateľského ... viac »


L. SISÁK: Nezamestanosti môžu pomôcť regionálne podniky

Lukáš Sisák, kandidát na

06.11.2013 13:45

KOŠICE – O kreslo predsedu Košického samosprávneho kraja má záujem aj mladý, len 27-ročný živnostník, ktorý podniká v oblasti životného prostredia a nakladania s nebezpečnými odpadmi, komunista Lukáš Sisák. Ak by bol zvolený, zakladal by regionálne obchodné spoločnosti, ktoré by mali zabezpečiť sebestačnosť kraja a prispeli by k znižovaniu nezamestnanosti. ... viac »


I. KUHN: Kraj má napĺňať svoje kompetencie a nie suplovať súkromný sektor

Ivan Kuhn

06.11.2013 13:40

KOŠICE – Rožňavčan Ivan Kuhn, ktorý sa o post predsedu Košického samosprávneho kraja uchádza s podporou Občianskej konzervatívnej strany, tvrdí, že sa niekoľkokrát stretol s výsledkami práce KSK a vo väčšine prípadov to boli negatívne skúsenosti. Keďže pravicové strany neboli schopné dohodnúť sa na spoločnom kandidátovi, rozhodol sa kandidovať sám. ... viac »


Z. TREBUĽA: Bude potrebné posilniť kompetencie regionálnych samospráv

Zdenko Trebuľa.

06.11.2013 13:01

KOŠICE – Súčasný predseda Košického samosprávneho kraja (KSK) Zdenko Trebuľa, ktorého v nastávajúcich regionálnych voľbách podporujú okrem materskej strany Smer-SD aj Most - Híd a Strana maďarskej komunity, sa bude o kreslo šéfa regionálnej samosprávy pokúšať už tretíkrát. Rozhovor so Zdenkom Trebuľom je súčasťou projektu, kde TASR predstavuje kandidátov ... viac »


R. MASNYK: V kraji vidím letargiu, treba zmenu na pozitívny rozvoj a rast

Rastislav Masnyk, kandidát na

06.11.2013 12:58

KOŠICE - Advokát Rastislav Masnyk (39) kandiduje na post predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) za koalíciu strán Sloboda a solidarita (SAS) a SDKÚ-DS. Jeho ambíciami sú rast a rozvoj kraja, zvyšovanie životnej úrovne, kvalitná infraštruktúra a školstvo, chce uskutočniť audit nakladania s financiami a majetkom. Rozhovor s R. Masnykom je súčasťou ... viac »


D. PALAŠČÁKOVÁ: Eurofondy je možné využívať lepšie

Dominika Palaščáková, kandidátka na

06.11.2013 12:56

KOŠICE - Asistentka projektového manažéra pre európske štrukturálne fondy Dominika Palaščáková (31) kandiduje na post predsedníčky Košického samosprávneho kraja (KSK) za hnutie Nová väčšina - Dohoda. V rámci kraja chce celospoločensky akceptované zmeny, rozvoj vidieka a miest, kvalitnejší život pre všetkých. Rozhovor s D. Palaščákovou je súčasťou projektu, ... viac »


O post predsedu KSK sa uchádza najmenej sedem kandidátov

Košice

30.09.2013 18:52

KOŠICE - Pre novembrové regionálne voľby v Košickom samosprávnom kraji (KSK) podalo do dnešnej 16.00 h kandidačné listiny 20 politických subjektov a 63 nezávislých kandidátov. Spolu sa o poslanecký mandát uchádza 262 kandidátov. viac »


Na predsedu KSK bude kandidovať aj Rudolf Bauer

Rudolf Bauer

30.09.2013 09:05

KOŠICE - Na funkciu predsedu Košického samosprávneho kraja (KSK) bude za stranu Konzervatívni demokrati Slovenska (KDS) kandidovať aj súčasný starosta mestskej časti Košice - Západ a bývalý primátor Košíc, aj predseda VÚC Rudolf Bauer. viac »


KDH prišlo o kandidátku na župana KSK, hnevá ju nejednotnosť opozície

Ján Figeľ a Mária

26.09.2013 15:30

KOŠICE - Kandidátka KDH na predsedníčku Košického samosprávneho kraja (KSK) Mária Sabolová dnes oznámila, že sa vzdáva svojej kandidatúry. viac »


SDKÚ do boja v Košiciach vyrazí spoločne s KDH a Mostom-Híd

Lucia Žitňanská

10.09.2013 17:22

KOŠICE – Predsedníctvo košického krajského regionálneho zväzu SDKÚ-DS deklarovalo maximálnu podporu spolupráci v rámci strán Ľudovej platformy, preto považuje za absolútne prirodzené, že strana je pripravená ísť do volieb v Košickom samosprávnom kraji spolu so stranami Ľudovej platformy - KDH a Mostom-Híd. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Baví ťa poker alebo si ho nikdy nehral, no chcel by si sa naučiť? Tak či onak, teraz máš jedinečnú príležitosť, keďže poker zadarmo od Goodgame ti umožní bezplatné hranie turnajov proti tisíckam hráčov z celého sveta.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.