Streda, 20. október 2021. Meniny má Vendelín, zajtra Uršula.

Popoluška, čarovný muzikál na ľade

Popoluška, čarovný muzikál na ľade
Popoluška, čarovný muzikál na ľade
20.12.2011 16:17

Najkrajší rozprávkový príbeh v podobe veľkovýpravnej muzikálovej show na ľade pre deti aj dospelých plný speváckych, hereckých, tanečných a korčuliarskych hviezd.


Popoluška na ľade, na ktorú sa po mimoriadne úspešnom českom turné môžu tešiť slovenskí diváci, je koncipovaná ako príbeh inšpirovaný obdobím baroka a nekonečnými hranicami fantázie. Súčasťou inscenácie je nadčasová a variabilná scéna, veľkoplošná filmová projekcia a animácie, bohaté dobové  kostýmy a svetelné efekty. Je zároveň jediným muzikálom na ľade, v ktorom účinkujú herci, speváci, krasokorčuliari zo siedmich krajín a živé zvieratá.

Do projektu Popoluška na ľade sa zapojilo množstvo zvučných mien zo sveta českého showbiznisu. Popolušku a princa naspievali Lucie Bílá a Ondřej Ruml, medzi účinkujúcimi nájdete Jiřího Korna, Martina Dejdara, Sabinu Laurinovú, Josefa Vojteka, Danu Morávkovú, Vlastimila Harapesa, Leonu Machálkovú, Hanku Krížkovú, Magdu Malú a mnohých ďalších.

Dvojicu Popolušky a Princa stvrárnil ruský krasokorčuliarský pár Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin. Hudbu zložil skladateľ a klavirista Petr Malásek. Autorom a režisérom Popolušky je Jindřich Šimek, autor pôvodného Mrázika na ľade a romantickej adaptácie Rómea a Júlie na ľade.

Show Popoluška na ľade vznikla v licencii americkej spoločnosti World on Ice a predstaví sa premiérovo slovenským divákom v piatich mestách - turné sa začne 10. februára v Košiciach, pokračuje 24. februára v Bratislave a okrem toho sa na Popolušku môžu těšit aj v Spišskej Novej Vsi, Trenčíne a vo Zvolene.

Viac informácií, video ukážky a fotografie na: www.PopelkaNaLede.cz
Deti do 5 rokov vstup zadarmo / bez nároku na miesto


Popoluška na ľade v slovenských mestách / zimné štadióny:


STEEL ARÉNA Košice  10. - 12.2. 2012 

Zimný štadión Zvolen  17. - 18.2.2012 

Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava  24. - 26.2.2012

Zimný štadión Pavla Demitru Trenčín  2. - 3.3.2012

Zimný štadión Spišská Nová Ves  9. - 10.3.2012  

Vstupenky v predaji v sieti Ticketportal

 


Galéria

Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na Popoluška, čarovný muzikál na

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: www.PopelkaNaLede.cz;
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články