Kristina robila čistky vo svojom tíme: Toto je výsledok! | Topky.sk

°C

Utorok, 10. december 2019. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Kristina robila čistky vo svojom tíme: Toto je výsledok!

Martin Kavulič a Kristína Pelákova. Braňo Jančich je už mimo hry.
Martin Kavulič a Kristína Pelákova. Braňo Jančich je už mimo hry.
25.06.2010 06:00

BRATISLAVA – Nechce ho! Speváčka Kristína Peláková (22) prednedávnom vymenila človeka na poste svojho manažéra. Za jej kariéru už viac nie je zodpovedný známy producent Braňo Jančich. Podľa našich informácií sa jeho spolupráca s rodáčkou zo Svidníka neskončila práve najlepšie.


O tom, že to medzi bývalými spolupracovníkmi škrípe, sme sa presvedčili na nedávnom festivale. Zatiaľ čo sa Braňo Jančich  po celý čas venoval manželke Daniele a jej sestre Veronike Nízlovej, okolo Kristiny pobehoval Martin Kavulič. Ten sa podľa našich informácií vyšvihol z postu autora hudby Horehronia rovno na ten manažérsky. Táto zmena však spôsobila, že sa Kristina a Jančich obchádzajú.

„Videl som, že je neustále obkolesená fanúšikmi a novinármi,“ zareagoval Braňo, keď sme sa ho spýtali, prečo sa na spomínanej akcii nerozprávali. Aj keď prehnane opakoval, že je medzi ním a jeho bývalou zverenkyňou všetko v najlepšom poriadku, v istom momente priznal: „Určite to nebolo ideálne. Ale to nie je nikdy. Ani v partnerskom vzťahu, ani vo vzťahu medzi matkou a dcérou, skrátka nikdy.“

S témou ukončenia spolupráce sme oslovili aj speváčkinho nového manažéra. „Nevidím na tom nič zlé. Ja som Kristinu našiel, ja som ju vytvoril, podieľam sa na väčšine jej piesní a Braňo má iné aktivity,“ poznamenal Kavulič. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa bude Kristine v rukách nového manažéra dariť. Ktorý z producentov je vám viac sympatický?

Braňo Jančich

13%

Martin Kavulič

87%

Počet hlasov: 502

Galéria

Braňo Jančich Martin Kavulič Kristína Peláková

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: TG

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články