Pupkatá Khloe Kardashian: Nie som tehotná, len tlstá! | Topky.sk

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Pupkatá Khloe Kardashian: Nie som tehotná, len tlstá!

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian
09.06.2010 23:00

LOS ANGELES – To je ale brušisko! Khloe Kardashian (25) je určite tou najväčšou z troch známych sestier, jej brucho sa však v poslednom čase akosi nafúklo. Niet sa čo čudovať, že sa hneď stalo predmetom dohadov o jej prípadnom tehotenstve!


Prilepili sa na ňu kilá navyše! Viacero novinárov začalo pri pohľade na bruško tejto reality šou hviezdičky rozmýšľať o tom, či nenosí pod srdcom svojho prvého potomka. Nebolo by na tom nič zvláštne, veď je už dlhšie pod čepcom s basketbalovým hráčom Lamarom Odomom.

Pravda je však nakoniec celkom inde! Khloe na zápase Lakers so Celtics novinárom totiž povedala: “Nie som tehotná, som iba tučná.” Úprimnosť nado všetko, no nie? Toto tvrdenie podporila aj jej mama, Kris: “Keby bola Khloe tehotná, bola by som prvá, ktorá by vám to povedala. Takže nie je - jedine že by mi to neprezradili...” O svojom potenciálnom otcovstve nič nevie ani jej manžel: “Nepovedala mi, že je tehotná. A bol by som asi prvý, ktorý by o tom vedel.”

Khloe minulé leto výrazne schudla. Podarilo sa jej zhodiť asi jedenásť kíl a dodnes ich nepribrala naspäť. Zdá sa však, že v poslednej dobe sa spreneverila svojim stravovacím návykom a dopriala si viac, ako by sa jej postavičke hodilo!Vyzerá podľa vás Khloe ako tehotná?

94 % nie
áno 6 %

Hlasovalo: 189Galéria

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Khloe Kardashian a Kim Khloe Kardashian Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian Khloe Kardashian

Nástroje k článkuFOTO: SITA;
ZDROJ: Topky.sk, Dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články