POTVRDENÉ Rakovská je v štvrtom mesiaci: Syn sa bude volať Tokyo! | Topky.sk

Sobota, 19. október 2019. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

POTVRDENÉ Rakovská je v štvrtom mesiaci: Syn sa bude volať Tokyo!

Barbora Rakovská a Tomi Popovič.
Barbora Rakovská a Tomi Popovič.
24.02.2010 06:00

BRATISLAVA – Šťastná správa! Moderátorka Barbora Rakovská (22) a Tomi Popovič (31) po niekoľkomesačnom vzťahu očakávajú potomka. Novinku sa dozvedeli v zahraničí, preto pre svojho prípadného syna plánujú netradičné meno.


Ako už topky.sk informovali, Barbora Rakovská je tehotná! Radostnú správu nám už potvrdili aj nastávajúci rodičia. „Dozvedeli sme sa to v Tokiu. Bol to pre nás šok, ale zároveň sme sa tomu potešili,“ povedal nám Tomi, ktorý nedávno absolvoval v Japonsku turné so skupinou Backstreet Boys.

Na tehotenstvo prišla moderátorka dosť kurióznym spôsobom. „Prestalo jej chutiť suši, tak pátrala po príčine,“ prezradil s úsmevom budúci otec. 

Barbora v prvých mesiacoch zmenený stav pred verejnosťou tajila. Momentálne je už ale v štvrtom mesiaci, takže kritický štvrťrok má za sebou.

Dvojica zatiaľ pohlavie bábätka nepozná, no meno pre mužského potomka už vybrali. A bude naozaj netradičné! Nastávajúci otecko si totiž chce uctiť mesto, v ktorom sa šťastnú novinku dozvedel. „Syn bude Tokyo Popovič,“ tvrdí Tomi. Nechajme sa prekvapiť, či mu nadšenie pre toto meno vydrží až do narodenia dieťatka.Dali by ste svojmu dieťaťu meno Tokyo?

97 % nie
áno 3 %

Hlasovalo: 5051Galéria

Barbora Rakovská bola nedávno Barbora Rakovská a Tomi Na verejnosti si prejavovali Spoznali sa cez internet, Tomi a Barbora sa

Nástroje k článkuZDROJ: Eva Janovická, Martin Janáček
FOTO: Peter Frolo, archív T.P.

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články