Mojsej: Rozlúčka s Norou a potom... Pokus o samovraždu! | Topky.sk

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Mojsej: Rozlúčka s Norou a potom... Pokus o samovraždu!

Braňo Mojsej
Braňo Mojsej
07.12.2009 07:00

TATRANSKÁ LOMNICA – Chcel sa zabiť! Braňo Mojsej (42) zdrhol v piatok z košickej psychiatrie. Zobral manželke Nore (51) auto a odišiel do ich spoločného apartmánu, ktorý majú v Tatranskej Lomnici. Tam sa opíjal 48 hodín vkuse. Vyvrcholením alkoholového záťahu bol pokus o samovraždu!


Piatkový útek Braňa Mojseja z Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach mal takmer tragickú dohru. V nedeľu ho našli ležať v bezvedomí na zemi v apartmáne v Tatranskej Lomnici. Všade naokolo boli porozhadzované fľaše a množstvo liekov. Braňo sa v alkoholovom delíriu pokúsil ukončiť svoj život.

„Volal mi a písal, že sa so mnou lúči, že ide spáchať samovraždu,“ povedala pre topky.sk Nora Mojsejová. Ako sme sa od nej ďalej dozvedeli, najznámejší obyvateľ košického Pereša podobne zavolal aj iným blízkym. Keď sme sa podnikateľky spýtali, ako na jeho slová reagovala, odpovedala: „Snažila som sa mu to vyhovoriť, no absolútne ma nevnímal. Bol úplne namol.“

Mojsejov záťah vyvrcholil tým, že ho v nedeľu popoludní musela doviezť do Fakultnej nemocnice L. Pasteura v Košiciach sanitka. Záchranári ho pripútali na nosidlá. Za múrmi psychiatrickej liečebne podstúpil detoxikačný proces.

Samovražedné sklony mal Braňo už v minulosti. „Niekoľkokrát som mal úvahy odísť z tohto sveta. Uvažoval som nad samovraždou, aj nad neviem čím, ale život sa týmto nekončí,“ povedal nedávno vo videu, ktoré dokonca zavesil na svoju internetovú stránku. Teraz ho čaká tvrdá protialkoholická liečba. „Ak si chce zachrániť život, nič iné mu nezostáva,“ uzavrela Nora.

Viac informácií o Mojsejovom záťahu a rozhádaných manželoch:

Mojseja našli v bezvedomí: Museli ho zachraňovať!

Mojsej ušiel z psychiatrie: Naháňajú ho policajti!

Mojsejová schytala 7 rán od Braňa: Toto všetko jej spôsobil!

AUDIO a VIDEO Mojsejová chrstla Braňovi do tváre rozvod: Plakal a škemral o odpustenie!

AKTUALIZOVANÉ Nora vysvetľuje: Bola som na psychiatrii, Braňo mal silný absťák!

Mojsej po záťahu: Prvýkrát sa musel Nore pozrieť do očí!

VIDEO Pomätený Mojsej: Chcel sa zabiť, tliacha o konci sveta!

VIDEO Mojsejová pení: Braňo bol so mnou len pre peniaze!

Rozvod Mojsejovcov: Je to hovädo a skončil na psychiatrii, zúri Nora!Myslíte si, že sa Braňo ešte pokúsi o samovraždu?

17 % nie
áno 83 %

Hlasovalo: 1100Galéria

Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci Manželia Mojsejovci

Nástroje k článkuZDROJ: Martin Janáček
FOTO: archív bleskovky, tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články