Mojseja našli v bezvedomí: Museli ho zachraňovať! | Topky.sk

Sobota, 18. august 2018. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Mojseja našli v bezvedomí: Museli ho zachraňovať!

Nora Mojsejová a Braňo Mojsej
Nora Mojsejová a Braňo Mojsej
06.12.2009 15:50

TATRANSKA LOMNICA - Vyzerá to s ním zle! Ako sme na topkách v piatok informovali, Braňo Mojsej (42) zdrhol z psychiatrie v Košiciach. Manželke vzal auto a celý víkend sa opíjal. V nedeľu ho našli v bezvedomí v apartmáne v Tatranskej Lomnici.


Celý čas v liehu. Presne tak strávil Braňo Mojsej uplynulých 48 hodín. Po tom, ako v piatok poobede zobral manželke auto a odišiel s kamarátmi z Pereša, neodlepil od úst fľašu s alkoholom. "Našli ho ležať na zemi v bezvedomí. Podľa mojich posledných informácií sa už prebral a komunikuje. Alkohol kombinoval s liekmi. Previezli ho sanitkou naspäť do nemocnice v Košiciach. Vedela som, že to takto skončí, ale nikto ma nepočúval," povedala pre topky.sk Nora Mojsejová.

Košickú podnikateľku rozčúlilo to, že "mi v piatok v zariadení povedali, že je v poriadku a nemôžu ho tam držať. Celý čas chľastal a takto to dopadlo." Vo Fakultnej nemocnici L. Pasteura čakala Mojseja detoxikácia. "Dúfam, že teraz každý pochopil, že sa musí liečiť. Ak si chce zachrániť život," uzavrela Nora.


Galéria

Nora Mojsejová a Braňo Nora Mojsejová a Braňo Nora Mojsejová a Braňo Braňo a Nora Mojsejovci Nora Mojsejová a Braňo

Nástroje k článkuZDROJ: Martin Janáček
FOTO: archív bleskovky, tv Markíza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články