Mojsej po záťahu: Prvýkrát sa musel Nore pozrieť do očí! | Topky.sk

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Mojsej po záťahu: Prvýkrát sa musel Nore pozrieť do očí!

Naštvaná Nora Mojsejová
Naštvaná Nora Mojsejová
02.12.2009 07:00

BRATISLAVA / KOŠICE – Vyhráža sa rozvodom, ale nie je jej ukradnutý! Nora Mojsejová (51) včera navštívila svojho manžela Braňa (41) na psychiatrii v Košiciach.


V nedeľu namerali Braňovi viac ako tri promile alkoholu v krvi, v pondelok riešila Nora záležitosti spojené s rozvodom. Okrem toho aj čakala, kým sa dá jej manžel aspoň trochu dokopy. A až včera podvečer prišlo na rad vzájomné stretnutie. Podľa informácií topiek prišla za Braňom podnikateľka spolu s Františkom Kabrheľom. Ten je verejnosti známy ako Versače z reality šou Mojsejovci.

Ako sme sa ďalej dozvedeli od nášho zdroja, spevák je dosť strhaný. „Vyzerá veľmi zničene. No zdá sa, že sa dáva pomaly dokopy,“ prenikli k topkám informácie o tom, v akom stave sa momentálne Braňo nachádza. Po chodbách zdravotníckeho zariadenia sa vraj premáva so zvesenou hlavou a v teplákoch. Ako tvrdí jeho manželka, potrebovať bude minimálne ročnú protialkoholickú liečbu.

Viac informácií o Mojsejovom záťahu a rozhádaných manželoch:

VIDEO Pomätený Mojsej: Chcel sa zabiť, tliacha o konci sveta!

VIDEO Mojsejová pení: Braňo bol so mnou len pre peniaze!

Rozvod Mojsejovcov: Je to hovädo a skončil na psychiatrii, zúri Nora!Myslíte si, že Nora dokáže Braňovi odpustiť?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 1965Galéria

Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci Nora a Braňo Mojsejovci

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana Šuľáková
FOTO: tv joj, tv markiza

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články