°C

Piatok, 7. august 2020. Meniny má Štefánia, zajtra Oskár.

Svalnatá Serena Williams: Takto ju často určite nevidíte - je úplne nahá!

Nahá Serena Williams
Nahá Serena Williams
08.10.2009 15:00

LOS ANGELES - Tomu sa hovorí skutočné eso! Americká tenistka, známa svojou robustnejšou postavou, konečne odhodila zábrany a fanúšikom ukázala, že aj ona dokáže byť neuveriteľne ženská. Vychutnajte si sexi Serenu Williams (28) bez jediného kúska oblečenia!


Sebavedomá, prekypujúca energiou a plná radosti zo života. Presne tak pôsobí čokoládová športovkyňa, ktorá sa rozhodla obnažiť svoje krivky na obálke publikácie Body Issue amerického magazínu ESPN. Vďaka strategickej póze však nejde o vulgárnu erotiku, ale o veľmi vkusný portrét. Serena má totiž zakryté všetky intímne partie - čitateľa sa snaží zaujať "len" svojou naolejovanou pokožkou a žiarivo bielym úsmevom.

Hoci športová hviezda vyzerá absolútne vyrovnane a na kurtoch žne jeden úspech za druhým, pri pohľade do zrkadla aj ona občas zápasí s typickými ženskými myšlienkami: "Myslím, že moje stehná sú príliš veľké. A tiež moje ruky - myslím, že sú priveľmi svalnaté, príliš hrubé." Zároveň si však uvedomuje, že so svojou profesiou nemôže byť štíhla ako manekýnka. Všetkým ženám preto odkazuje, že vždy môžu byť krásne z oboch strán, zvonka aj zvnútra. A to bez ohľadu na to, akú konfekčnú veľkosť práve nosia.

Svalnatá Serena Williams: TaktoJe Serena Williams príťažlivá aj so svalnatou figúrou?

31 % nie
áno 69 %

Hlasovalo: 1642Galéria

Serena Williams Nahá Serena Williams Serena Williams Serena Williams

Nástroje k článku


Repro
FOTO: ESPN, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články