Rihanna opäť bez podprsenky - v priehľadných šatách ukázala prsia! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Rihanna opäť bez podprsenky - v priehľadných šatách ukázala prsia!

Rihanna
Rihanna
03.10.2009 03:00

PARÍŽ - Tradične šik a sexi až do špiku kostí! Barbadoská kráska Rihanna (21) vyrazila za módou do Európy typicky vyparádená v odvážnom outfite - v minišatách, pod ktorými chýbala podprsenka. A výsledok? Všetky hlavy sa otáčali za jej obnaženými prednosťami!


Čokoládová speváčka sa uprostred týždňa objavila na parížskom týždni módy, aby si pozrela prehliadku britského návrhára Garetha Pugha. Tá sa konala v dome umenia Palais de Tokyo. Hoci sa kolekcie spomínaného dizajnéra zvyčajne nesú v extrémnom gotickom štýle, v jeho šou s názvom Ready To Wear 2010 dominovali odtiene sivej.

V mierne gotickom, ale zato v hriešne sexi štýle sa predviedla samotná Rihanna, ktorá na večer venovaný móde zvolila jednu z Garethových provokačných kreácií. Čierne priehľadné minišaty so stojačikom ju "zakrývali" len pásikmi tmavšieho šifónu. Vďaka chýbajúcej podprsenke sa na pretras dostali najmä jej okrúhle ženské tvary a dlhé nohy.

Hudobná hviezda sedela počas prehliadky vedľa fotografky Ellen von Unwerth, ktorá s najväčšou pravdepodobnosťou vyhotoví zábery na obálku jej ďalšieho albumu. Rihanna si teda prišla hlavne poobzerať "vychytávky" pre blížiace sa fotenie: "Nakupujem veci, ktoré budem mať oblečené na obálke albumu." Či bude výsledok dráždivý ako väčšina jej fotografií, už speváčka neprezradila.
Čo ide v prípade Rihanny viac na odbyt?

Jej vyzývavý imidž

75%

Jej hudba

25%

Počet hlasov: 484

Galéria

Rihanna Rihanna Rihanna Rihanna Rihanna Rihanna Rihanna

Nástroje k článkuFOTO: isifa, SITA;
ZDROJ: Topky.sk, dailymail.co.uk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články