°C

Streda, 1. apríl 2020. Meniny má Hugo, zajtra Zita.

Česko a Slovensko v šoku: Legendárny Gott zomrel... Karel sa k tomu vyjadril!

Karel Gott
Karel Gott
Zdroj: Jan Zemiar
13.02.2019 00:10

PRAHA - V posledných hodinách Českom i Slovenskom otriasla neuveriteľná správa, ktorá ľuďom vyrazila dych. Podľa informácií, šíriacich sa na sociálnych sieťach, Karel Gott zomrel. Posledné správy o jeho zdravotnom stave pritom hovorili o tom, že legendárneho speváka v nedeľu prepustili z nemocnice po niekoľkodňovej hospitalizácii...


Vlna správ o údajnom úmrtí prepukla v utorok ráno a šírila sa ako vírus. Ľudia, ktorí pod príspevkami o maestrovi vo veľkom písali o zaručených informáciách o jeho úmrtí, sa oháňali tajnými, no dôveryhodnými zdrojmi. Paradoxne, o tom, že spevák mal zomrieť, nehovorilo žiadne zo známych českých médií. Ako sme sa dozvedeli, správa obletela aj ich redakcie, no nedokázali ju overiť.

Veci na pravú mieru uviedol až sám Karel Gott, ktorý sa fanúšikom osobne ozval prostredníctvom Facebooku. „Rád by som sa pozrel do tváre tej osobe, ktorá ma dnes pochovala zaživa. Snáď sa pri tom aspoň dobre pobavila. Pre tých, ktorí sa o mňa boja, odkazujem: mám sa fajn,“ napísal maestro, ktorý svojím odkazom „zo záhrobia“ potešil tisícky fanúšikov. Snáď sa teda bude ešte dlho tešiť dobrému zdraviu.

Uverili ste falošným správam, že Karel Gott zomrel?

36 % nie
áno 64 %

Hlasovalo: 4947Galéria

Karel Gott Karel Gott sa na Správy o smrti boli Fanúšikovia sa nemusia báť.

Nástroje k článkuZDROJ: Topky.sk
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články