Miss Universe Kolesárová: Je zadaná, ale...! | Topky.sk

Sobota, 23. marec 2019. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Miss Universe Kolesárová: Je zadaná, ale...!

Miss Universe Dagmar Kolesárová.
Miss Universe Dagmar Kolesárová.
17.03.2011 09:00

BRATISLAVA - Vzťah jej zrejme dlho nevydrží! Čerstvá víťazka Miss Universe SR Dagmar Kolesárová (21) z Revúcej pre topky.sk prezradila čo-to o svojom súkromí. Prekvapujúca bola najmä odpoveď na otázku o jej vzťahu.


Novou Miss Universe SR sa stala Dagmar Kolesárová. Dvadsaťjedenročná vysoká Revúčanka ohúrila porotu a stala sa najkrajšou Slovenkou, ktorá nás bude reprezentovať aj na svetovej súťaži.

Topky.sk ju tesne po zisku titulu kráľovnej krásy vyspovedali. „Bola som šokovaná, nečakala som to,“ vyhŕklo z brunetky, ktorej sa gratulácie len tak sypali z každej strany. Ako sme sa dozvedeli, rodičia sú na jej úspech veľmi hrdí. „Oni sami ma do toho posunuli,“ prezradila Dagmar. Niektoré missky to však mávajú horšie s priateľmi.  

Dagmar je momentálne zadaná, preto nás zaujímalo aj to, či sa neobáva toho, že jej vzťah môže stroskotať tak, ako väčšine dievčat po zisku titulu krásy. „Ja sa nebojím,“ hrdinsky povedala Kolesárová, no po chvíľke dodala: „Čo má byť, sa stane. Život pôjde ďalej.“ Ako sa zdá, mladá slečna je s možnosťou rozchodu zmierená. Uvidíme, ako to nakoniec medzi ňou a jej priateľom dopadne.

 

Sledujte Topky TV: Rozhovor s novou Miss Universe SR Dagmar Kolesárovou.

Aká je Miss Universe za volantom?Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player


Myslíte si, že Dagmar vzťah s priateľom vydrží?

88 % nie
áno 12 %

Hlasovalo: 288Galéria

Trio najúspešnejších: zľava - Dagmar Kolesárová má vraj Kráľovnou sa stala Revúčanka Dagmar Kolesárová Miss Universe 2011 má

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: Ján Zemiar; Kamera: Vladimír Labát; Redaktorku obliekla návrhárka Andrea Paldan

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články