°C

Pondelok, 1. marec 2021. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

VIDEO Neuveriteľné! Dvojica sa spustila a oddala sa orálu na zastávke, keď čakala na autobus

Zdroj: Youtube/Wan Fish
27.01.2021 13:42

JAKARTA - Nadržaný párik čelí hrozbe v podobe takmer trojročného väzenia za to, že sa na verejnom priestranstve oddával orálnemu sexu. Neprestali s ním ani po tom, ako ich ľudia vyzvali, aby sa odobrali niekam do súkromia.


Na internete sa objavilo video zachytávajúce mladú dvojicu uprostred sexuálnych radovánok v indonézskej metropole Jakarta. Problémom bolo, že sa to odohrávalo na autobusovej zastávke. Autorom záberov je taxikár, ktorý práve prechádzal okolo. Vidno na nich mladíka a ženu, ktorá sedí na lavičke pred ním a orálne ho uspokojuje. Podľa všetkého si takto minulý piatok krátili čas čakaním na autobus. 

VIDEO je nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov

"Toto môžete robiť v hoteli, nie tu!" kričí na nich prechádzajúci motocyklista. Ani napriek viacnásobným upozorneniam sa ale milenci nenechali rušiť a pokračovali vo svojej nemravnej aktivite. Miestna polícia uviedla, že sa už prípadom zaoberá. "Prezreli sme si záznamy z bezpečnostných kamier, ktoré sú v okolí, aby sme zistili, kam dotyčná dvojica utiekla," informoval policajný hovorca. A vinníkov už aj stihli vypátrať a zadržať. Teraz čelia obvineniu z nemravného správania sa na verejnosti. Hrozí im za to trest vo výške dva roky a osem mesiacov nepodmienečne. 


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články