Štvrtok, 6. máj 2021. Meniny má Hermína, zajtra Monika.

FOTO Ruska (35) vymenila manžela za svojho syna: Zvrátený sex, teraz s ním čaká dieťa!

Zdroj: profimedia.sk
17.01.2021 13:55

MOSKVA - Ruská blogerka Marina Balmashevaová sa rozviedla so svojím manželom, pretože sa zamilovala do jeho syna. Z nevlastnej matky sa tak stala manželka mladého Vladimíra Shavyrina. Jeho otec tvrdí, že Marina ho podvádzala už počas manželstva a nerobilo jej problém spať najprv s Vladimírom a hneď potom s ním.


Tridsaťpäťročná Marina bola manželkou Alexeja Šavyrina, čím sa stala nevlastnou matkou 21-ročného Vladimíra "Vova" Šavyrina. Keď sa pred časom počas prázdnin na univerzite vrátil späť domov, prepukla medzi ním a nevlastnou mamou romanca. Alexej sa medzičasom s manželkou rozviedol a tá sa vzápätí vydala za jeho syna. Podľa exmanžela Marina jeho syna zviedla. "Neodopierali si sex, aj keď som bol doma. Odpustil by som jej neveru, keby ma nepodvádzala s mojím vlastným synom," uviedol 45-ročný Alexej. 

Marina a Alexej
FOTO Ruska (35) vymenila
Zdroj: profimedia.sk

Marina vraj bežne spala najprv s Vladimírom a následne sa vrátila k nemu, akoby sa vôbec nič nestalo. Z tohto dôvodu sa s ňou Alexej, s ktorým sa pozná od svojich siedmich rokov, rozviedol. Balmashevaová ale trvala na tom, že si nechá všetky svoje peniaze a prostriedky.

FOTO Ruska (35) vymenila
Zdroj: profimedia.sk

FOTO Ruska (35) vymenila
Zdroj: profimedia.sk

Nedávno priznala, že podstúpila plastickú operáciu, aby sa stala atraktívnejšou pre Vova. Dokonca zverejnila fotku, ktorá zachytáva jej postavu pred a po abdominoplastike, ktorú podstúpila pred rokom. Chcela sa tak zbaviť nadbytočnej kože po tom, ako radikálne schudla. Následne absolvovala ešte ďalšie úpravy tela a tváre. No teraz so svojím mladým manželom čaká dieťa. 

FOTO Ruska (35) vymenila
Zdroj: profimedia.sk

"Toľko ľudí mi hovorí, aby som kvôli mladému manželovi používala mejkap. Je tu však jedna vec - zamiloval sa do mňa so všetkými mojimi jazvami po plastických operáciách, s celulitídou, nadmernou kožou a vďaka mojej osobnosti," hovorí Marina. Svojim fanúšikom odkázala, že rozvrat Alexejovej rodiny sčasti ľutuje, no na druhej strane nemá žiadne výčitky. Nad návratom ku svojmu "ex" vraj absolútne nepremýšľa.


Galéria

Marina a Alexej

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/pk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články